menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.11.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 03 έως 11 Νοεμβρίου 2016 ( ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ ) ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΙΝΙ ΠΡΟΜΙΝΙ

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  03.11.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11/16. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΠΕΜΠΤΗ 03.11.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 21.00 Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ MAYΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ . ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ TAXMAZIΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.11.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ΄ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΠΡΕΚΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.16
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ  (ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ  ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ Η ΟΧΙ . 
ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΕΣΚΑΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ )
(ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ) 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 09.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 09.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 10.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ(ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)   09.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ (ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)  10.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 09.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
 (ΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΟΥΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΙΑΤΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ . ΕΑΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΤΕ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΡΧΕΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ   ΕΥΘΥΝΗ .Ο ΕΠΕΞΗΓΗΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Η ΕΣΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΟΣ  ) 
(ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ) 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π. ΦΑΛΉΡΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.30 ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 14.45 ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ (ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)  12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. (ΘΕΟΜ.) 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Κ 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κ 1 ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Κ 1 ΜΑΙΜΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κ 1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Κ 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κ 2 ΚΟΣΜΙΔΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 12.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Κ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κ 2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Κ 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κ 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Κ 2 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 19.45 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 06.11.16
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
(ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ -ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ Η ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΘΛΗΤΗ, ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ Ο ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ )
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΝΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΟΝΗΣ   ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΚΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΒΑΡΗ ΓΥΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΓΥΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΥΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΓΥΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ Δ ΑΝΔΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 19.00 ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Γ ΑΝΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Α ΠΑΙΔ ΓΚΑΝΗΣ Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΚΟΣΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤ/ΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΒ ΓΑΡΙΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤ/ΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΓ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΕΠΠΑΣ Γ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ(ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΣ  ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 07.11.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΙΒΑ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΤΡΙΤΗ 08.11.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΜΑΡΑΜΗΣ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄Γ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
AN. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 19.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π ΕΞ ΑΝΑΒ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 09.11.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΒΕΛΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΡΑΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 10.11.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΟΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.11.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ- ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right