menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.10.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ

Κοινοποίησέ το :
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  79-66
Δεκάλεπτα : 19-18, 35-33, 58-47, 79-66
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Σέλληνας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος ): Καψοκόλης , Βήχος 3, Φουντής 10(2) , Ντώνη 15(1) , Ιωαννίδης 31(1) , Βαρλάς 10 , Σκοπελίτης 2, Καραμάνης 2, Λάμπρου , Μουστάκος Βαγγ. 2, Ρεπάνης , Γιανδήμας 4
  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Μιχελουδάκης , Ράμμος) Προσελέντης 3(1) Τηγάνης 3(1) , Παπάνογλου 29 , Καλλιώρας , Νικολούσιος 5, Ψωμαδέρης 14(2) Τσολιάκος , Μουστάκας 2, ασημόπουλος , Χαραλαμπίδης 10, Σαμμλί , Μελισσάς 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ .- ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 65-61
Δεκάλεπτα:  11-11, 29-27 , 42-38, 65-61
Διαιτητές: Τηγάνης , Κόλιας 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ, ΔΗΜ. (Κάσσης, Μαγγιώρος): Χριστόπουλος 3, Φωστέρης 8 , Δούβος 16 , Αποστολάκης 10 Κασσάνος 2, Γρηγοράκος 2, Κουκουβάκης 3, Αδράμης 10(2) Λούκος 1, Ακρίβος 4(1) ,Ζάβρας 6,  Ρουσσάκος 
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Φιλίππου 14, Τόμπρος , Στρόλος , Γκίνης , Παλτόγλου 3, Μπουρβάνης 14, Αντωνίου 14(1) , Καρατζίογλου 13(3) , Ζέρβας 3(1) 
ΑΟΝΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 57-46 
Διαιτητές: Παπαφωτίου Φλώρος
Δεκάλεπτα : 11-12, 24-20, 38-36, 57-46
ΑΟΝΑ(Διαμαντόπουλος): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 21(3) , ¨Αμερσον , Αγγλόπουλος 9(1) , Μανίκας 4, Παπαϊωσήφ 9 Λαγιόπουλος 2, Χατζηρόδπος Πανατζής 11, Πηλιούνης 1, Βελέγκας , Αρνόκουρος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης) : Απτόσογλου , Ζαχαρόπουλος 19(1) , Φλέγκας 11, Βασιλικός 7(1) Μαστρογιάννης , Ρουμάνι 4, Κολοτούρης , Μποσάϊ 2, Ελενίτσας 4(1) 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 85-55
Διαιτητές : Φασόλης Παπζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 19-12, 42-27, 59-39, 85-55
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής Καλοίδης): Λαμπρινός 3(1), Κόγκας 18(5) , Μαμουνής 8(2) , Βλαχάκης 8(2) , Κορκοσούρας 15(3), Αθανασούλας 4, Μοναχός , Ρέππας 2, Μπόθος 10, Παυλόπουλος , Τριανταφύλλης 17 
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης Μ.  18(1) , Τριανταφύλλου 2, Φοτάτος , Γιαννακής , Γουρνας 6, Βουρνάς , Χαραλαμπίδης Ελ. 12, Θεοδωρικάκος 8(1) , Παπούλης , Σιδηρόπουλος 2, Παπαγιαννακόπουλος 7, Μαρής  
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.- ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 78-61
Δεκάλεπτα :22-18 44-37, 57-51, 78-61
Διαιτητές : Γιακείμη Κατσιμάρδος
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Τασιόπουλος , Φωτεινός) : Σιγλέτος 7, Κακαβάς Π. 15(1) , Κόκκινος 24 , Μαγρίζος 2, Παρασκευόπουλος 2, Χαλκιάς 1, Κασπαριάν 10(1), Δημητρίου 3, Μαγγανάς 6, Λεβέντης , Αλεξιάς 5(1) , Τσίλαγας 3(1)
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου): Τάγκαλος 2, Μαυροειδάκος , Τζοβάρας 10(1) , Κακούρης 5, Μαραγκόπουλος 16(2) , Αλεξανδρόπουλος 15(5) , Λίπας 2, Γουλανδρής , Στεργίου 3, Χαριτωνίδης 4Κουτσολιάκος 4

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 47-51 
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης, Καλατζής
Δεκάλεπτα : 13-12, 24-17, 29-34,47-51
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  (Μανδραγός, Πολίτης) : Ονάσογλου 3(1), Βήχος 2, Χαϊδεμένος, Βαρβατάκος 7(1), Μελάς 12(2), Συρίγος 14(1), Μπουπαντζάς 4, Μακαρατζής 2, Μπινιάρης 3
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Συριανός 9, Γκαφάαρ 2, Ντάσκας, Καρασούλας 10(2), Θεοδώρου, Γιαμπάνης 9, Βασιλάκος 3(1), Καραλάκης 3(1), Μαρκουϊζος 2, Κετέμα 13(2), Κοντούζογλου



Προοδευτική - Λέων Μοσχ. 47-51 
http://www.eskananews.gr/partheniki-niki-stin-premiera-tis-v-gia-ton-leon-moschatou-ston-korydallo/
ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 75-69 
Διαιτητές: Σπυρόπουλος - Πηλοίδης
Δεκάλεπτα: 20-9, 36-28, 57-51, 75-69
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Νικολόης 16, Παπαδόπουλος 8, Μαράντης, Μοντζακόβσκι 7, Κουρής 8(2), Αβανίδης 24(3), Μαρκόπουλος 9, Παδουβάς, Κάβουρας 3, Σιταράς
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης - Βλουτής) : Δελής 18(1), Κορωνιός 6, Νικολάκης 10(1), Παπαμιχαήλ 5, Παχής, Παπαδάκης 22(1), Σαμαρτζής, Χριστοδουλόπουλος 6(2), Ανδριώτης, Δουκάκος 2



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right