menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.10.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  83-69
Διαιτητές :Αντερριώτης Αντωνιάδης
Δεκάλεπτα : 23-19 35-37 , 56-55, 83-69
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης Μαρ. 17(1) Καπερώνης , Φορτάτος , Τριανταφύλλου 15(5), Γουρνάς 10, Βουρνάς 3(1)Χαραλαμπίδης Ελ. 20(2) ,Θεοδωρικάκος 12, Παπούλης , Σιδηρόπουλος Παπαγιαννκόπουλος Μαρής 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης): Πρέκας , Ωνάοσγλου Χαϊδεμένος, Κούρτης 15(2) Βαρβατάκος 7(1),  Κοθράς 4 Τζίτζης 2 Μελάς 16(1) Μπουλαντζάς  3 Μπινιάρης 
Λέων Μοσχ. -ΕΑ Νικαίας 
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  77-66
Διαιτητές : Ζακεστίδης, Σκορδίλης
Δεκάλεπτα : 16-13, 33-37, 57-49, 77-66
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος) : Συριανός 9, Γκαφάαρ 11, Ντάσκας, Καρασούλας 2, Φελλάς 6 (1), Θεοδώρου, Γιαμπάνης 12 (2), Νικολάου, Καραλάκης 11 (2), Μαρκουίζος 8 (1), Κετέμα 13 (3), Κοντούζογλου 5.

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  (Αράπης, Λαμπαδάριος) : Κόϊκας, Ρήγος 7, Ντώνη 4, Ιωαννίδης 5 (1), Βάρλας 25 (3), Σκοπελίτης 5, Κοτρώτσος, Λάμπρου, Ρεπάνης 8 (2), Γιανδήμας 12 (1).
ΓΛΥΦΑΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.  57-51
Διαιτητές : Γαρίνη Καλογριάς
Δεκάλεπτα : 14-12, 33-23, 43-36, 57-51
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Χαλκιάς, Μαυροειδάκος, Γιοβάς 7, Τζοβάρας 5(1), Μαραγκόπουλος 14(1), Αλεξανδρόπουλος 2, Σαφός 2, Γουλανδρής, Στεργίου 9(3), Λούγαρης 2, Χαριτωνίδης, Κουτσολιάκος 16
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Ζάλιαρης): Απτόσογλου, Μανίκας, Ζαχαρόπουλος 9, Φλέγκας 14, Βασιλικός 5, Μαστρογιάννης 1, Ρουμάνι 17(1), Κουντούρης, Μπορακάι 3(1), Φωτεινάκης 3(1), Πάσαρης 2, Ελενίτσας.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 89-67
Δεκάλεπτα : 24-16, 45-31, 67-49, 89-67
Διαιτητές : Παυλόπουλος Τεφτίκης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Κάσσης Μαγγιώρος) :Νοίδης , Φωστέρης 25(2) , Δούβος 2, Αποστολάκης 4, Κασάνος , Γρηγοράκος 11(1), Κουκουβάκης 6 Αδράμης 14(2) Λούκος 2, Ακρίβος 13(3),  Ζάβρας 12(1)

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Προσελέντης , Δρουμπούκης): Προσελέντης 5(1), Τηγάνης , Παπάνογλου , Καραϊσκος 16(2) , Νικόλτσος 9(2) , Ψωμαδέρης 11(1) , Τσιλιάκος , Μουστάκας , Καλιώρας 9, Χαραλαμπίδης 6 , Σαμλί 9 , Μελισσάς 2 
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ 58-76
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Τζίμης
Δεκάλεπτα :10-26, 30-51, 51-61, 58-76)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ) :Μπούταλης Α 2, Μπούταλης  Σ, Χρυσούλης , Στεφάνου  8, Παπαγεωργίου , Τόμπρος , Μπουρβάνης  16, Αντωνίου  12(1), Αναγνωστόπουλος, Καρατζόγλου  20(3), Κούμενος

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ(Τασιόπουλος, Φωτεινός):  Συγλέτος 10(2), Κακαβάς  Π 12, Μαγρίζος  6, Παρασκευόπουλος  4(1), Χαλκιάς 9, Κασπαριάν 13(1), Δημητρίου  11, Μαγγανάς  5, Αλεξιάς  4, Τσιάκας  2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΟΝΑ 72-66
Διαιτητές : Αντωνίου , Πηλοίδης
Δεκάλεπτα : 19-25, 41-42, 56-56, 72-66
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης , Βλούτης) :Δελλής 18(1) , Κορωνιός 19(2) Νικολάκης 2, Παπαμιχαήλ 4, Παχής 5 , Παπαδάκης 4, Παπαγιαννόπουλος 2, Χριστοδουλόπουλκος 13(3) , Φυτσιλής , Μένταυλος , Ανδριώτης 2Λουκάτος

ΑΟΝΑ (Βελέγκας , Πέρρος ): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 11(1) , Άμερσον 8(1), Αγγλόπουλος 5, Μανίκας 8, Παπαϊωσήφ 5, Λαγιόπουλος 6, Χατζηρόδος 2 , Ραζής 10 , Πηλιούνης 11(1) 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -. ΤΑΤΑΥΛΑ 60-46 (36-26)
Διαιτητές: Ραχιώτης - Μελισσάρης
Δεκάλεπτα: 23-14, 36-26, 46-36, 60-46
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής - Μάρδας): Λαμπρινός 12(4), Κόγκας 6, Μαμμουνής 4(1), Βλαχάκης 2, Κορκοσούρας 12(3), Γαζής 3, Μοναχός, Ρέππας 9, Μπόθος 4, Τριανταφυλλίδης 8

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 12, Παπαδόπουλος, Χλέπος, Μοντζακόβσκι 8, Κουρής 4, Κουζινόγλου 3, Αβανίδης 12, Παδουβάς, Κάβουρας 4, Σιταράς 3(1), Κολλάτος
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right