menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.10.16 από isaak

Β ΄ ΑΝΔΡΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 63-69
ΕΑ Νικαίας -Γλυφάδα 
Δεκάλεπτα : 15-17, 31-29, 46-45, 63-69
Διαιτητές Τσαχάκης Χριστοδουλάκης
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπαδάριος):  Κόϊκας 10(1) , Ρήγος 2, Φουντής 2, Ντώνη 7 , Ιωαννίδης 6 , Βαρλάς 9(3), Σκοπελίτης 11 , Κοτρότσος , Λάμπρου 4, Καψοκόλης , Ρεπάνης , Γιανδήμας 12(2)
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου) Χαλκιάς , Γιοβάς 5 , Τζοβάρας 4, Μαυροειδάκος , Μαραγκόπουλος 30(4) Αλεξανδρόπουλος 12(2) , Σαφός , Γουλανδρής 4, Στεργίου , Λίπας , Χαριτωνίδης , Κουτσολιάκος 14 
EN. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. 78-80
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας Σταγιάνος
Δεκάλεπτα :22-22, 39-40, 54-61, 78-80
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ (Μιχελιουδάκης Ράμμος) :Προσελέντης 16(2) Τηγάνης , Παπάνογλου 12, Καραϊσκος 18(3) , Νικολούζος 4, Ψωμαδέρης 18(1) , Χαραλαμπίδης 8 , Σαμλί 2, Μελισσάς

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Απτόσογλου , Πασσαρής , Ζαχαρόπουλος 16, Λέκας 21, Βασιλικός 20(2) , Μαστρογιάννης 2, Ρουμάνι 12(1) , Κουντούρης 7(1) Γιαννακόπουλος , Φωτεινάκης , Καραμπίκας Ελενίτσας 2 
ΑΟΝΑ Λέων Μοσχ. 
ΑΟΝΑ –ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 65-54
Διαιτητές : Γιακείμη, Δελδήμος 
Δεκάλεπτα 23-18, 35-23, 46-37, 65-54
ΑΟΝΑ (Βελέγκας, Πέρρος ): Ζευγώλης 2, Μαγγωνάκης 21(1) , Άμερσον 2, Αγγλόπουλος 4, Μανίκας 6, Παπαϊωσήφ 5, Λαγιόπουλος 2, Χατζηρόδος 2 , Ραζής 11(1) , Πηλιούνης 10 , Βιντζηλαίος , Αρνόκουρος

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης) : Συριανός 4, Γκααφάρ , Ντάσκας 4, Καρασούλας 6(1) , Νικολάου 5(1) Θεοδώρου 6 , Γιαμπάνης 5, Βασιλάκος 2, Καραλάκης  4(1) , Μαρκουίζος 8(1) , Κετέμα 8(2) , Κοντούζογλου 2 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 80-54
Δεκάλπετα 27-20 49-26, 68-36, 80-54
Διαιτητές : Πλιάκας , Τσουραπάς
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . (Τασιόπουλος , Φωτεινός) :Σιγλέτος 10(2) Κακκαβάς Π. 19(1) Μαγρίζος 5, Κακκαβάς Γ. 3(1) Παρασκευόπουλος 8(2) , Χαλκιάς 7, Κασπαριάν 16 (2) , Δημητρίου 6 Μαγγανάς 1, Κοτταρίνος 3(1) Αλεξιάς 2

ΤΕΡΨΙΘΕΑ 9Λουλουδάκης Βλουτής) : Δελής 15(2) , κορωνιός 15(2) Αηδονίδης 2, Παπαμιχαήλ 1, Ζέρβας 2, Παπαδάκης 10 , Παπαγιαννόπουλος 2, Χριστοδουλόπουλος 1, Αναστασιάδης , Κορτέσης Ανδριώτης 3(1) Λουκάτος 3(1) 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 62-57
Διαιτητές : Λαζαρίδης Σιδερής
Δεκάλεπτα : 20-15, 28-33, 40-51, 62-57
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης) Μακαρατζής , Χαϊδεμένος 24(1) Τζίτζης Βαραβτάκος 5, Κοθράς 3, Ωνάσογλου 2, Μελάς 12(1) Συρίγος 2, Μπουλαντζάς 7, Λινός , Μπινιάρης 7

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) :  Φιλίππου 4, Μπουτάλης , Χρυσούλης , Στεφάνου 8 , Γκίνης 8 , Πλατόγλου 5(1) , Μπουρβάνης 11, Αντωνίου 7 , Καρατζόγλου 11(2) Ζέρβας , Αναγνωστόπουλος , Κούμενος 3(1) 
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 58-61 
Διαιτητές: Κόλλιας-Τηγάνης
Δεκάλεπτα: 14-14, 33-27, 48-53. 58-61
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 8, Παπαδόπουλος 8, Χλέπος 2, Μοντζακόβσκι 6, Κουρής 2, Κουζινόγλου 3, Αβανίδης 13(2), Μαρκόπουλος 2, Παδουβάς, Κάβουρας 14, Σιταράς, Κολλάτος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης-Τιτάκης): Χαραλαμπίδης Μ. 18(1), Τριανταφύλλου 3(1), Γουρνάς 2, Βουρνάς 8, Χαραλαμπίδης Ελ. 13(2), Θεοδωρικάκος 7, Παπουλής, Παπαγιαννακόπουλος 1, Μάρης 9 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 50-69 
Διαιτητές : Πόντας , Καλαντζής
Δεκάλεπτα 11-17, 35-41, 46-52, 50-69
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) :Νοίδης 1, Φωστέρης 2, Χριστόπουλος 3, Αποστολάκης 2, Γρηγοράκος 15(2) , Δούβος 4, Κουκουβάκης 10(1) , Αδράμης 8 , Λούκος , Ακρίβος 5(1) , Ζάβρας , Ρουσσάκος
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής, Μάρδας):  Λαμπρινός , Κόγκας 7(2) , Μαμουνής 5(1) Βλαχάκης 12(1) Κορκοσούρας 7(1) , Αθανασούλας 12, Ρέπας 2, Μπόθος 15(1) , Τριανταφυλλίδης 9


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right