menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (25.10.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας

Κοινοποίησέ το :




ΤΡΙΤΗ 25.10.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α 
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α 
ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α 
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α 
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Α 
ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α 
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α  
ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β 
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α 
ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α 
ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α 
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α 
ΓΡΙΒΑ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α 
ΠΟΝΤΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Ε Β 
ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β 
ΜΕΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α


ΑΝ. ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ 
ΣΥΔΚΝΑ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ 
ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ 
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΑΥΡΕΠΗΣ


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ


ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ 
ΚΟΚΚΟΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ  
ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. Ε Γ 
ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 


ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ


ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Ε Γ 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right