menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.10.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 20 έως 27 Οκτωβρίου 2016 όπως τους ανακοίνωσε η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  20.10.16  έως ΠΕΜΠΤΗ 27/10/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
ΠΕΜΠΤΗ 20.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21:30 ΑΟΝΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΛΙΑΚΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ , ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.10.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  ΓΑΡΙΝΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΜ.Λ ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΛΑΡΟΖΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.10.16
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 17.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ 15.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Π ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΑ Ε ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ (ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ KONTOΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.10.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΡΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΚΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝΔΡΕΣ Δ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΊΜΑΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΟΥΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗ Ε ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΡΝΗΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ, ΔΗΜ Ε  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24.10.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΤΡΙΤΗ 25.10.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ  ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α  ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Ε Β ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΜΕΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ. ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΟΛΛΑΚΗ (ΔΟΚ)  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΤΕΤΑΡΤΗ 26.10.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Κ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 27.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MIXAΣ Γ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΚΑΠΟΥΤΣΞΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right