menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.10.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 13 έως 21 Οκτωβρίου 2016 όπως τους ανακοίνωσε η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  13.10.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/10/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΠΕΜΠΤΗ 13.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆ ΜΠΑΛΛΑ ΜΗΝΑΣ ΚΟΜ.ΤΣΙΟΤΡΑΣ 

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ 1 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 1 ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ 1 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.10.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1  ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ MOΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 1 ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 1  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΜ.,ΤΣΙΟΤΡΑΣ 

ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 1  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΣΑΒΒΑΤΟ 15.10.16
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Π ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β1 ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 17.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β1 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΟΣ ΚΟΡ Β2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ/ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 13.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΚΟΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ Κ. ΒΑΡΗΣ 13.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ



ΚΥΡΙΑΚΗ 16.10.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π ΜΑΙΜΟΥ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΄Σ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.45 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙ.Ρ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΚΟΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΙΑΚΑ 

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 17.10.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΠΙΚΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ.ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΧΑΣ Γ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ 18.10.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΟΒΗΛ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΜΙΙΛΩΝΑΣ Π Α ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΗΛΑΔΕΖΑ) 21.30 ΒΑΡΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟYΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛIΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

AN. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. E Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 19.10.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΊΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ


ΠΕΜΠΤΗ 20.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21:30 ΑΟΝΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΛΙΑΚΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ , ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.10.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΚΟΜ.Λ ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΛΑΡΟΖΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right