menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (01.10.2016)





ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.16

Β΄ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Β Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 




Β΄ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Β Π 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Β Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α 
ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α 
ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡ Α 
ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α 
ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α 
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ Ι
ΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β1 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 
ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡ Β1 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 
ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β2 
ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΠΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 
ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΗΛΑΔΕΖΑ) 13.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π
 XΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ 
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΦ 
ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right