menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.9.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (25.09.2016)



ΚΥΡΙΑΚΗ 25/09/16

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ 
KOYTΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ 
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ 
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΑΝ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ
 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 
Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 
ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 
ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΓΑΡΟΥΦΟΣ 
ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Α Π 
ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 
ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Β΄ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Π 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΒΑΡΗ Β Π 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Β΄ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ.Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 
ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Ε  
ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 12.30 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Γ Π 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 14.00 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Γ Π 
ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Γ Π 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Γ Ε 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Π 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2) Γ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Ε 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Π 
ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Ε 
ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ Ε
 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΙΙ Γ Ε 
ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ Π 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right