menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.9.16

Όλα τ' αποτελέσματα του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (ως 22.09) Δείτε τα ζευγάρια των επόμενων φάσεων της διοργάνωσης, που σχηματίστηκαν.

Κοινοποίησέ το :





ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ


ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 76 63

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 32 44

ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 52 60

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 73 62

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ 65 77

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 70 63

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58 82

ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0 20

ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 47 65

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 63 59

ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 62 64

ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 59 62

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 70 73

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 51 66

BYE 15 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 0 20




wg005-t038 26/09/16 20.45 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

t042-t046 26/09/16 21.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 57 80

t037-t032 29/09/16 21.30 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΕΡΑ ΑΣ

wg002-t040 30/09/16 21.30 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ

wg013-t048 29/09/16 21.30 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

wg004-t043 23/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 75 68

t036-t030 26/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

wg014-t035 29/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

wg011-wg012 25/09/16 20.15 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

wg015-t031 26/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

t039-t033 26/09/16 22.00 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ

ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 51 74


wg003-t041 29/09/16 21.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

wg008-t034 23/09/16 21.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 64 48




t053-wg027 ΒΥΕ 33 - 0 20

t054-wg025 ΒΥΕ 34 - 0 20

t055-wg023 ΒΥΕ 35 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 0 20

t056-wg018 ΒΥΕ 36 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 0 20

t057-wg016 ΒΥΕ 37 - 0 20

t058-wg022 ΒΥΕ 38 - 0 20

t059-wg020 ΒΥΕ 39 - 0 20



wg029-wg019 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ -
wg028-wg017 - - -
wg026-wg024 - - -
wg032-wg021 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -
wg031-wg030 - - -
wg022-wg042 - - -
wg016-t050 - - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
wg023-t049 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΚ
wg018-t051 ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
wg040-wg025 - - -
wg020-wg044 - - -
wg027-t052 - - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
wg041-wg043 - - -

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right