menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.9.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από Σάββατο 17.09 μέχρι Τρίτη 20.09

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων ΣΑΒΒΑΤΟ 17/09/16, ΚΥΡΙΑΚΗ 18/09/16 , ΤΡΙΤΗ 20.09.16 .

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό μέχρι Τρλτους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγου, ο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.


Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.09.16
ΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ. 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑΣ A. ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.09.16
ΠΑΙΔΕΣ Β 1Η
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Β΄1Η
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.00 ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΟΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 20.09.16
ΠΑΙΔΕΣ-ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ  Ε Α ΤΗΓΑΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΟΥΣΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΤΕΡΖΗΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. Π Α  ΓΑΡΟΥΦΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ., ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ- ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ.  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΔΡΑΚΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ.  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΔΡΑΚΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΦΛΙΓΚΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ε Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝ.) 21.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right