menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.9.16

Όλα τ' αποτελέσματα του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (ως 17.09) και τα ζευγάρια της επόμενης φάσης. Δείτε το πρόγραμμα της σημερινής μέρας (18.09)

Κοινοποίησέ το :



ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ


15/09/16 21.30 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 76 - 63 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

18/09/16 13.00 ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

16/09/16 21.30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ 52 - 60 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Μαυρέλης , Σιμά

16/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 73 - 62 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

16/09/16 21.30 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 65 - 77 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ

15/09/16 21.30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 70 - 63 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Καρακωνσταντόπουλος-Πέππας

14/09/16 21.00 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 58 - 82 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 0 - 20 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

14/09/16 20.30 ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ 47 - 65 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

16/09/16 21.45 ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 63 - 59 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ

16/09/16 21.30 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 62 - 64 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ

15/09/16 21.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 59 - 62 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κουράντης -Χρόνης

16/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 70 - 73 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ

18/09/16 18.00 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ - ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

BYE 15 0 - 20 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»



2, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ

26/09/16 20.45 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ - ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

26/09/16 21.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ

22/09/16 21.30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

29/09/16 21.30 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY - ΠΕΡΑ ΑΣ

- - - ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ

29/09/16 21.30 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

23/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ - ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ

22/09/16 21.30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

26/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ - ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

29/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

25/09/16 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

26/09/16 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

26/09/16 22.00 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ

23/09/16 22.00 ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ

22/09/16 21.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

23/09/16 21.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

22/09/16 21.45 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right