menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.9.16 από isaak

Ξεκινάει το κύπελλο ανδρών -Οι διαιτητές και κριτές από Τετάρτη 14.09 μέχρι Παρασκευή 16.09






Ανακοινώθηκαν από την  ΚΕΔ  ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων  ΤΕΤΑΡΤΗ 14/09/16,  ΠΕΜΠΤΗ 15/09/16 , ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.09.16 .

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και  η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. 



Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγου, ο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.


Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΤΕΤΑΡΤΗ 14.09.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣ -ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ-     ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
- ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 15.09.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ . ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ -  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ . ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΝ . ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -    ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -    ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16.09.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -    ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -    ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ . ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -    ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -    ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
- ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.  -ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right