menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.9.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 01 έως 07 Οκτωβρίου 2016 όπως τους ανακοίνωσε η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ (τρεις διαιτητές στην Α΄ ανδρών !)

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/10/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.16
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Β Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β΄ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Β Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Β Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΡ Α ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡ Β1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β2 ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΠΑ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΜΕΛΗΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΗΛΑΔΕΖΑ) 13.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π XΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΦ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΝΕΑΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΛΩΡΟΣ  ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ



ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ    ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΣΤΟ ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙ0) 

ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙOΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε ΜΑΙΜΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 AEΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. Π ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 03.10.16

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α ΑΝΔ ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΛΥΧΤΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Α ΑΝΔ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Α ΑΝΔ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΑΝΔ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ Α ΑΝΔ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α ΑΝΔ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α ΑΝΔ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝΔ ΤΖΙΜΗΣ XΡΟΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝΔ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ XATZAΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2οΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Δ ΑΝΔ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Δ ΑΝΔ ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΑΝΔ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



ΤΡΙΤΗ 04.10.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ   ΖΙΑΚΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. . ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΣΤΟ ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ) 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
-----------------------------------------

ΑΝ ΔΗΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Π  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

AN. ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 05.10.16

Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΕΜΠΤΗ 06.10.16

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 1 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 1 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 1 ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07.10.16

Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 1 ΤΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΧATZΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ  ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΝΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 1  ΚΑΤΑΓΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΈΥΣΙΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 1ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ  ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right