menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.4.16

Κληρώσεις Πανελληνίων Πρωταθλημάτων (Τελικής Φάσης ΕΦΗΒΩΝ,ΠΑΙΔΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 43ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2015 – 2016
ΚΑΣΤΟΡΙΑ (4/5-8/5)


ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΕΣΚΑΝΑ - ΕΚΑΣΘ

2η αγωνιστική
ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑ
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

4η αγωνιστική
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑ - ΕΚΑΣΘ

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΣΚΑΝΑ
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ - ΕΣΚΑ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 43ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2015 – 2016
ΤΡΙΚΑΛΑ (22/6-26/6)


ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΕΣΚΑ
5. ΕΣΚΑΝΑ
6. ΕΚΑΣΘ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1η αγωνιστική
ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΚΑΣΘ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ
ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

4η αγωνιστική
ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ - ΕΚΑΣΘ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑΝΑ
ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 30ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2015 – 2016
(4/5-8/5)


ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1η αγωνιστική
ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΚΑΣΘ

2η αγωνιστική
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

4η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑΝΑ - ΕΚΑΣΘ

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 27ΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015 – 2016
(22/6-26/6)


ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΚΑΣΘ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑΝΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΚΑΣΘ

4η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

5η αγωνιστική
ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΕΣΚΑΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ



http://www.basket.gr/index.php/eidhseis/4681-kliroseis-panellinion-protathlimaton-telikis-fasis
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right