menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.4.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Τα Ταταύλα στην Β΄








ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 64-42  
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Γαρούφος
Δεκάλεπτα : 12-11, 28-19 , 43-29, 64-42
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας, Καρανδρέας) Κατήρας 10(1), Βροντάκης , Νικόλτσος 7Αγγελίδης 6, Ταμπάσης 6, Μπαμπούνης 9(1) , Βήχος 10(20 ριμπ.) , Μαγγανάς 6(2) Κοντοστέργιος 11(3) Τσεπά , Κορκίδης
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς , Μαγγιώρος) : Δέρδας  , Καλφούντζος , Σέργης , Μυλωνόπουλος , Κουτσουμπάκος 5(1) , Ρίππης 17(1) , Στεφανής 15 , Μπακάλης 2, Αντωνόπουλος 1 , Λιακάκης , Ρενιέρης 2 Γιαννικάκης 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68-57
Διαιτητές Γιακείμη Πηλοίδης
Δεκάλεπτα : 18-14, 37-32, 62-45 , 68-57
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ Φράγκος): Τσεπαπαδάκης 2, Λόης 9, Καρατζάς , Μωυσίδης 8(2) Βλάχος 10(2) , Λιάκος 4, Μακρυγιάννης 5, Παππάς 8 Σιούτης 2, Μενιουδάκης , Κακάλης , Ρόζος 10(3)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 11 , Τριανταφύλλου 12(4) , Γιαννακής , Βουρνάς 12(1), Μαυροειδάκος 2 , Νεδέλκος 10, Θεοδωρικάκος 4, Μπούζης , Σιδηρόπουλος , Δανασής 6(2) Μαρής . 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 68-63
Δεκάλεπτα : 10-13, 25-26, 47-44, 68-63
Διαιτητές : Δελδήμος , Αχιλλέως
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 14, Μπάκας 2, Ρούσσης 9Φλέγκας 10 Αλεξναδρόπουλος 14(3) Παπαδόπουλος 6 Παπάζογλου 10 Πασαρής 1, Καραμπίκας 2Ελενίτσας

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης, Τσαπράς): Γκανής 12(2) Κάσσος 4, Ηλιαδάκης 13, Μηνογιάννης 9(1) , Κωνσταντίνου 7 ταρανάς 2, Μίζης 2, Μωραίτης 9 Αβραμάκης , Δανιάς 2, Δερίνης 4 Πάντο 
ΤΑΤΑΥΛΑ-  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ    67-48 
Δεκάλεπτα: 21-7,37-20,51-28, 67-48
Διαιτητές: Τσάτσης-Τηγάνης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 10, Κουρής 10(1), Μαράντης, Μοντζακόβσκι 11, Χιουτακάκος 21(2), Γιαχαλής 3(1), Κόγιας 2, Κουζινόγλου 6, Παδουβάς, Καβουρας 2, Κατσούρης 2, Σιταράς
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) Διγενής 5, Χατζηελευθερίου 2, Καλούδης 5(1), Ελμάσογλου 4, Φατούρης 3(1), Βαγιας 3(1), Σίνας 3(1), Κατσάκος 4, Κοτζαγεψργίου 10(1), Κυριάκου 9(2)
AE ΡΕΝΤΗ –ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  68-64
Δεκάλεπτα : 17-14, 42-24, 53-38, 68-64
Διαιτητές : Γαρίνη  Σκουλαρίκης
ΑΕ  PENTH(Σώχος , Μπέλλος ): Kοντιζάς ,Kοτρότσος  2,Kαβούρης  26(4), Παπαγεωργίου  11(1),Aναγνωστόπουλος ,Kόκκορης  15 (2),Γκανέτσος,Bεργίνης 3(1),Mπήχτας ,Παπαδόπουλος  5(1),Pουσουνέλος  6(2)
 AOK   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης ):  Aνδρεαδάκης  6,Aσημάκος ,Kάβουρας  3, Πελέκης  3, Δομένικος  17(1),Γιαννακόδημος  H. 17,Kαλογερόπουλος 2,Mπανιώτης 2,Γιαννούκος ,Γιαννακόδημος  A. 5,Πολυχρονάκης ,Kαρούζος  9(1).

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 85-81
Διαιτητές: Κοτσώνης – Πολύζος

Δεκάλεπτα : 21-15 37-35, 55-54, 75-75(καν. αγ.) , 85-81παρατ.
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης Μ, Ιμπραημάκης Φ) : Αλεξίου 12 (4), Γραφάαρ 2, Ευκαρπίδης,1, Σονίδης 10 (2), Φελλάς 8 (2), Λινάρδος 7(1), Γιαμπάνης 17(2), Βασιλάκος 9, Νικολάου 2, Μαρκουίζος 8, Κάππης 5, Ρουμελιώτης 4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 5, Στεφάνου 20 (4), Παραλής 5 (1), Καραχάλιος 7 (1), Καρράς 17 (2), Λάσκος 3, Κοντούλης 24, Νερούτσος

                 Η 25η αγωνιστική
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 67 48
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ  - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68 57
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 64 42
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64 82
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 68 63
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 85 81 παρατ.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ  - ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ 68 64

                     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΟΛΑ τα αποτελέσματα 







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right