menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.4.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ATPOMHTOΣ ΠEIPAIA ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  77-57
Δεκάλεπτα : 14-16,38-26,55-40,77-57
Διαιτητές : Παπαφωτίου ,Παυλόπουλος
 ATPOMHTOΣ (Kαλυβιανάκης ): Γκανής  18(4), Ηλιαδάκης  20(2) , Αντωνίου  , Μινόγιαννης 9(1) , Κωνσταντίνου  4, Ταρανάς  10, Μίζης  12 , Μωραίτης  2 , Αβραμάκης , Δανιάς , Αγρίμης 2 , Πάντο
ΣAPΩNIKOΣ (Δαχρετζής) :  Σιρόγλου  21 , Σαρρής , Κάτσικας 12(1), Γαϊτάνος , Μπακάλης  5(1) Κουνάδης , Αγγελόπουλος 10(2), Μπήτρος  5(1), Μπακάλης , Κάτσας  4(1), Χαρτοφύλαξ Μπάλλιας


ΑΙΞΩΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 42-51
Δεκάλεπτα: 19-15, 22-30, 33-42, 42-51
Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Ζαγούρης
ΑΙΞΩΝΗ  ΓΛΥΦ. (Γκονουλού Κλάδης) Κλάδης Α 5(1), Μωραίτης 3(1) , Ουζούνης Δ, Τερτίκας 3, Παναγόπουλος ,Κάππος 7 , Ζούπα 11(3),Καραϊσκάκης Ε. 5(1) , Ζέρβας , Ουζούνης Αλ. 8
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας Καρανδρέας) Κατήρας 10(1) , Βροντάκης 8, Νικόλτσος 3, Αγγελίδης 8, Ταμπάσης 7(1) , Μπαμπούνης 5(1) Μαγγουρίδης 3(1) , Βήχος 4, Μαγγανάς 3(1) Τσεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 


ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 59-80
Δεκάλεπτα: 11-09, 28-31 , 47-59, 59-80
Διαιτητές :  Ραχιώτης , Καλαϊτζάκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλος) Δουσερμετζής 4, Κονταξάκης , Κοτρότσος , Καμπούρης 5(1) , Παπαγεωργίου 7(1) , Αναγνωστόπουλος 2, Κόκκορης 14(2) , Γκανέτσος 5(1) , Ηλιάδης 4, Μπίχτας 1, Παπαδόπουλος 12(2) , Ρουσουνέλος 5(1)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) Τσεπαπαδάκης , Λόης 7, Φύτρος 6(1) , Μωυσίδης 10(1) , Βλάχος 11(2) , Πελιβανίδης 5(1) , Μακρυγιάννης 14(2) , Παππάς 12(1) Σιούτης 6 Μενιουδάκης 2, Κακάλης 1, Ρόζος 6(1) 


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 59-55 παρατ.
Διαιτητές : Μαραμής Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 10-17, 27-27, 42-42, 51-51(καν. αγ.) 59-55(παρατ.,)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής ,  Ζλάτης): Καλούδης 9(2) , Φατούρος 16(4), Σίνας 12(1) , Αθανασιάδης 1, Κυριακού 2, Διγενής 8, Ελμάσογλου 6, Βάγιας 5(1) , Κατσάκος 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 7, Νεδέλκος 4, Μάρης 6, Αντιπάτης 8 , Τριανταφύλλου 5(1) , Μαυροειδάκος 2, Βουρνάς  6, Δανασής 5, Θεοδωρικάκος 19 ,  Σιδηρόπουλος 2, Γιαννακής Βούζης 


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ-Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ    43-53
Διαιτητές: Αντερριώτης-Αποστολίδης 
Δεκάλεπτα: 9-23, 22-34, 37-40, 43-53
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς): Μαγγιώρος 2, Καλφούτζος, Σέργης 6(1), Μυλωνόπουλος 3(1), Κουτσουμπάκος 9, Ρίπης 10, Στεφανής 7, Μπακάλης 1, Λεβέντης, Ρενιέρης 5(1), Λιακάκης

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς); Νικολόης 12, Κουρής 6(1), Μοντζακόβσκι 14, Χιουτακάκος 6(2), Γιαχαλής, Κόγιας, Κουζινόγλου 5, Παδουβάς, Κάβουρας 8, Κατσούρης 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 67-65 
Δαιτητές : Σκαλτσής , Τούσης 
Δεκάλεπτα : 14-15, 29-32, 45-50, 67-65
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης ,  Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 8 , Στεφάνου 15(3) , Παραλής 2, Καραχάλιος 2, Καρράς 12(1) , Λάσκος 10, Κοντούλης 18 , Νερούτσος 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 4, Μπάκας 2, Ρούσσης 15, Φλέγκας 16 Αλεξανδρόπουλος 6(2) , Κακαράτζας , Παπαδόπουλος 18(2) , Πασσαρής , Παπανικολάου , Μπενιαμίν 2  Καραμπίκας  Ελενίτσας 2 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right