menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.4.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 56-41
Διαιτητές : Αγρογιάνης Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα 15-14, 36-22, 51-35, 56-41
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας):  Κατήρας 11(2) , Βροντάκης 9(1) , Νικόλτσος 5, Αγγελίδης 3, Ταμπάσης 9(1) , Μπαμπούνης 7(1) , Μαγγουρίδης , Βήχος 10(1), Μαγγανάς 1 , Τζεπά , Κορκίδης Κοντοστέργιος 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης), ΤΥσιάμπρας) Γκανής 10(3) Κάσσος , Ηλιαδάκης 2, Μηνόγιαννης 1, Κωνσταντίνου 13(1) , Ταρανάς , Μίζης 10, Μωραίτης 3(1) , Δανιάς 2, Αγρίμης
Παννεαπολικός οριστικά στην Β΄ 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 70-57
Δεκάλεπτα : 18-17, 34-28, 55-36, 70-57
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Ιερωνυμάκης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Χαραλαμπίδης  10, Τριανταφύλλου 8(2) , Αντιπάτης 18, Γιαννακής 3, Βουρνάς , Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 15,  Θεοδωρικάκος 13, Μαρής 4, Σιδηρόπουλος
ΠΗΓΑΣΟΣ (Κουκιάς, Μαγγιώρος): Καλφούντζος 13, Μυλωνόπουλος 3, Κουτσουμπάκος 4, Ρίππης 15, Στεφανής 13, Μπακάλης  6, Ρενιέρης 3
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΑΟΚ Ν.  ΣΜΥΡΝΗΣ  68-60
Διαιτητές Γιακείμη , Πέτρου
Δεκάλεπτα 16-14, 40-26, 55-48, 68-60
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Ζάλιαρης ) Ρουμάνι 9 , Μπάκας , Ρούσσης 9, Φλέγκας 19(1) , Κακαράτζας ,  Πασαρής , Παπαδόπουλος 18(2) Παπάζογλου 6 Παπανικολάου 4, Μπενιαμίν , Καραμπίκας 1, Ελενίτσας 2
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) Ανδρεαδάκης 5, Ασημάκος , Κάβουρας 6, Πελέκης 18(1) Δομένικος 16 , Γιαννακόδημος 4, Καλογερόπουλος ,  Μπανιώτης 6, Καρούζος 5(1)  
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    53-44
Δεκάλεπτα: 8-7, 29-33, 44-37, 53-44
Διαιτητές: Σέλληνας-Σπυρόπουλος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 13, Κουζινόγλου 17, Μοντζακόβσκι 14(3), Χιουτακάκος 4, Γιαχαλής 1, Παδουβάς, Κάβουρας 4, Κατσούρης
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού - Κλάδης): Κλάδης 11, Μωραίτης 3, Κώνστας 2, Τσάλης, Καραϊσκάκης Μ, Τερτίκας, Κάππος 3, Κασβής 3, Παναγόπουλος 3(1), Ζούπα 7, Ζάβρας 5(1), Ουζούνης Α. 7(1)
Στο κόλπο της ανόδου ο Λέοντας !
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 79-71
Δεκάλεπτα :25-19,39-46,62-58,79-71
Διαιτητές: Βουγιουκλάκης,Αγγέλης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ (Ιμπραημάκης Μ, Ιμπραημάκης Δ) : Αλεξίου 5 (1), Ευκαρπίδης, Σονίδης 12(3), Φελλάς 15 (3), Λινάρδος 14 (4), Γιαμπάνης 22, Βασιλάκος 5, Νικολάου, Μαρκουϊζος, Καππής 6, Ρουμελιώτης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ  (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 14(1), Δρακόπουλος 13, Κοτρότσος 10 (2), Καβούρης 13 (3), Ηλιάδης, Κόκκορης 4, Βεργίνης, Παπαδόπουλος 8(2), Ρουσουνέλος 9(3)


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 55-52 
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδρ. Τσάτσης
Δεκάλεπτα : 08-12, 28-21, 43-34, 55-52
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) Τσεπαπαδάκης 7 Λόης 8, Φύτρος 12(3) Μωυσίδης 7 Βλάχος 4, πελιβανίδης 4(1) Μακρυγιάν νης 6(1) Παππάς , Σιούτης 2, Μενιουδάκης , Κακκάλης  Ρόζος 5(1)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής , Ζλάτης) : Διγενής 2, Χατζηλεευθερίου 2 Αθανασιάδης 2, Καλούδης 11(3) Ελμάσογλου 4, Φατούρος 6(2) Βάγιας , Σίνας 9(1) Κατσάκος , Κοτζαγεωργίου 2, Κυριακού 12(2)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right