menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.4.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 21.04.16 μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ 05.05.16

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 21.04.16 μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ  05.05.16
ΠΕΜΠΤΗ 21.04.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
1ο ΚΛ. ΔΗΜ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΚΟΥΤΑΣ -ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ , ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ - ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  , ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ


ΣΑΒΒΑΤΟ 23.04.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΜΙΤΕΛ (2) ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΗΜΙΤΕΛ (2) ΠΟΝΤΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ


Α΄ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3  ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ -ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ -  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΣ Α 


Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 15.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑ ΕΛ.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 24.04.16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α΄ ΓΥΝ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α΄ ΓΥΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΒΑΡΗ Α΄ ΓΥΝ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ ΓΥΝ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΜΑ ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (7)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ(5) 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΟΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ. ΖΛΑΤΗΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΔΙΡΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΛΙΑΠΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25.04.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΛΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΟΥΛΙΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΝΤΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΛΑΡΟΖΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΑΓ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΙΤΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ 26.04.16
ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ KOYΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 05.05.16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΠΑ




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right