menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.4.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 14.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 14.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16

ΠΕΜΠΤΗ 14-04-16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΣΗ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ  ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΠΡΩΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ -ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ -ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.04.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF(2)
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF
ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ -ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ- ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
Α΄ ΜΙΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
MINI AΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΙΜΑ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΟΝΑ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.04.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Α΄ ΓΥΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΡΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Α΄ ΓΥΝ ΤΕΡΖΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α΄ ΓΥΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α΄ ΓΥΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (1) 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 14.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ MINI ΑΓΟΡΙΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛ. ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ MAYΡΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΚΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΟΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΝΑΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΦΙΛΠΠΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 12.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΊΤΗΣ Γ. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.04.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ./ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΧΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΠΙΚΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΑΝ. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.30 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (2)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΜΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 

ΤΡΙΤΗ 19.04.16
ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΠΑΙ ΡΟ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ- ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ -ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΠΑΙ PO
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΕΦΗΒΟΙ PLΑY OFF ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΕΦ ΡΟ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΕΦΗΒΟΙ PLΑY OFF ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2 ΕΦ ΡΟ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (3)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.04.16
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ.  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ FINAL 5 (3)
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.  21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΠΕΜΠΤΗ 21.04.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
1ο ΚΛ. ΔΗΜ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.04.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΚΟΥΤΑΣ -ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ , ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ - ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  , ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΕΦΗΒΙΚΟ PLAY OFF(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right