menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.4.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.04.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.04.16

ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΚΑΝΗΣ I. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΜΙΧΑΣ Γ.
Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 09-04-16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΗΜ(1) ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΡΑΠΤΗ ΛΙΑΠΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΗΜ(1) ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΗΜ(2) ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΗΜ (3)  ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. -ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓ.  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
Α΄ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ HMITEΛ. (2) ΓΡΙΒΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΜΙΤΕΛ (2) ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ- ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ- ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΟΝΑ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α΄ ΓΥΝ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α΄ ΓΥΝ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΡΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α΄ ΓΥΝ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ Α΄ ΓΥΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΣΑΚΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΙΔΕΣ Γ AΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙΔΕΣ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΙΔΕΣ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦΗΒ Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦΗΒ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΛΑΡΟΧΑ ΛΕΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜΠ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 12.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΛΙΑΠΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΙΜΑ  ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΒΑΡΗ ΠΡΟΜΙΝΙ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-04-16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ TOBHΛ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΚΟΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ -  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 [ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
1ο ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΙΧΑ Μ . ΖΕΡΙΤΗΣ Θ., ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ./ ΣΟΦΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 12-04-16
ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF HMΙΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙ PO ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ   ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ.  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙ PO ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΟΝΤΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ (AN XΡ) 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΜΙΤ 3 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ HMIT 2 ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΝΑΖΙΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 2ΡΕΦ 2ΚΡ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ -ΧΡΟΝΗΣ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13-04-16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΛ 2 ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ -  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ Μ ΤΕΛ 2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΕΡΟΥΛΆΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ


ΠΕΜΠΤΗ 14-04-16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΣΗ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΠΡΩΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right