menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.3.16 από isaak

Η κλήρωση της Γ΄ παίδων τελική φάση -Όλο το πρόγραμμα

Κοινοποίησέ το :







*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ




ΠΑΙΔΕΣ Γ΄



1Η ΑΓΩΝ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  20.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΡΕΠΟ
2Η ΑΓΩΝ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/04  ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/04 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/04/16 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30  ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΡΕΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3Η ΑΓΩΝ  5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΤΡΙΤΗ 05/04 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ 05/04 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΤΡΙΤΗ 05/04 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΡΕΠΟ
4Η ΑΓΩΝ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/04 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/04 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/04 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΡΕΠΟ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
5Η ΑΓΩΝ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
            ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4    ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00  ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ
 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4 ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30  ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΡΕΠΟ
6Η ΑΓΩΝ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΤΡΙΤΗ 19/4 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΤΡΙΤΗ 19/4 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
ΤΡΙΤΗ 19/4 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15  ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΡΕΠΟ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
7Η ΑΓΩΝ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/4    ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/4    ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/4    ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.30  ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΡΕΠΟ



Οι αγώνες διεξάγονται σε ουδέτερα γήπεδα . όλοι οι εκπρόσωποι των συλλόγων οφείλουν να έχουν μαζί τους φύλο αγώνα , ρολόϊ χειρός σημαιάκια και βέλος κατοχής ανεξάρτητα αν είναι γηπεδούχοι η όχι . 

Το κόστος διεξαγωγής είναι ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ στα διαγωνιζόμενα σωματεία . 

Ο γιατρός είναι ευθύνη και των δύο σωματείων μετά από μεταξύ τους συννενόηση.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ 
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  Χασάπης Παναγιώτης 6944847397 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  Φράγκος Σάκης  6938090471 - Kατσαμάς Ηλίας 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Μπουρσούκης Βασίλης 6936031340
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ντζόϊδος Πέτρος 6936816446
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ανδρουλάκης Μιχάλης 6937000113  
ΑΕ ΡΕΝΤΗ Φραγκόπουλος Μίλτος 6947238955 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Τάσος Κώστας 6955589845
Η Δάφνη Αγ. Δημητρίου

Αετός Καλλιθέας 
Ελευθερία Μοσχ.

AE Ρέντη 

Eρμής Αργυρούπολης 


Σ-Κ 26-27/3 ,Σ-Κ 2-3/4 , ΤΡΙΤΗ 5/4,  Σ-Κ 9-10/4, ,Σ-Κ 16-17/4,ΤΡΙΤΗ 19/4,Σ-Κ 23-24/4  


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ

1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                               ΚΛΕΙΔ.   3 
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ                       ΚΛΕΙΔ. 6
ΕΝ, ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                        ΚΛΕΙΔ.1
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                                                  ΚΛΕΙΔ. 4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.                                  ΚΛΕΙΔ.7
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.                                      ΚΛΕΙΔ. 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.                                                ΚΛΕΙΔ. 2
ΡΕΠΟ                                                      5

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right