menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.3.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22 η αγωνιστική

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  72-52
Δεκάλεπτα : 20-13, 43-24, 61-39, 72-52
Διαιτητές : Τσάτσης Κοτσώνης
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης): Κριζέας ,  Κοντόπουλος 14(2), Αβραμίδης 7, Κουλουριώτης 5, Ντινόπουλος 9(1) , Λιτόπουλος 11 , Θεοδόσης 5(1) , Αντωνίου 11(1) , Καράμπελας 8(1), Κόμπουλης 2, Μήτσος  , Μπίμπας
TEPΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης ,Bασιλάκος): Kόγκας 14(4), Aηδονίδης 4, Nικολάκης 7(1), Δοροβίτσας  , Παπαγιαννόπουλος 6(2), Παπαπαδάκης 9, Xολέβας , Συμεωνίδης 2, Zέρβας  , Πετρίδης , Παχής 8, Παπαδάτος 2
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  70-52
Διαιτητές : Παυλόπουλος Σταθόπουλος
Δεκάλεπτα : 18-18, 34-26, 52-38, 70-52
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Βαρλάς 5(1) , Αρμανίδης 8(2), Σίννος 18(4) , Ιωαννίδης 12,  Τσουκάτος 2, Σαράντης 14(4), Φάββας 2, Πεζιρκιανίδης 2 , Τσελέκος 2 , Καμάρας , Ρούσσης 3(1) , Γεράνιος 2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης , Σταυρακάκης): Κοθράς 2, Μουστάκος Ε.,  Αθανασιάδης 11(1), Πολυτάρχου 2, Κουτσουβάς 2 , Βαρβατάκος 14(1) Μουστάκος Γ.  , Ζάχαρης 8, Συρίγος , Τζώρτζης 4(1), Δόγρανλης 7(1), Μακαρατζής 2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 49-52
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης Φλώρος
Δεκάλεπτα : 13-18, 24-27, 39-32, 49-52
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Ευσταθίου , Τάγκας  , Κοζομπόλης 10 , Νατσίδης 3(1), Ντάσκας , Πιστιόλης 7, Στάμος 2 , Φιλίππου 4, Σαμοίλης 5, Κυπριτίδης 7(1), Βασδέκης 11

ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Γεροδήμος): Παπαδόπουλος Β. 10 , Μακρινός 2 ,Τιόπουλος , Παρασκευόπουλος 19, Τζοβάρας 10(1), Μουλαράϊ 2, Ντάσκας , Λέσι Λ. , Λέσι Αγγ. 9(1), Φλέσσας   
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 86-90
Διαιτητές:  Κονταράτος , Ορφανός
Δεκάλεπτα : 22-29, 40-44, 64-60 86-90
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Μαγγιώρος ): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 38(1) , Ευστρατίου 6(2), Λεβαδείτης 9(1) , Ρούμελης 11,. Σουργιάς , Γκιουρτζίδης 17(1), Μπολουδάκης 2, Μαρόπουλος , Γκούμας 3(1)

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης): Τσιριγωτάκης 3(1), Γιατράς 3, Κοκκαλιάς 20(3), Μαραγκόπουλος 29(1) , Νοίδης 1, Κανταράκιας 17 , Κέκκης 10(1),  Καψαρίδης 7
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΑΟΝΑ 59-66
Διαιτητές: Λαζαρίδης Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα :  15-11, 27-28, 44-54, 59-66
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπασάββας): Νάννος 9, Δουνιάς  2 , Στεφάνου 7(1), Καρασούλας 11, Γκίνης 1,  Μπουρβάνης 12,  Κούμενος 5(1) , Καρατζόγλου 12(2), Ζέρβας

ΑONA(Διαμαντόπουλος Ηλ., Πέρρος) : Zευγώλης 6, Mανίκας , Ζαντιώτης , Ψιακής 19(4) , Κόκαλης 2 , Θεοφανίδης 6, Xριστοδουλόπουλος 16(5), Pετσινάς 13(1), Αρνόκουρος 4 
EA Nικαίας 


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  57-59
Διαιτητές : Τεφτίκης Σ., Μελισσάρης
Δεκάλεπτα :  18-22, 29-34, 45-46, 57-59
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος, Νικάκης) : Αρκουμάνης 4, Μαλτίδης 2, Γιαλαμάς , Κουτρόπουλος , Κασσάνος 8 , Αδράμης 10(1) , Αποστολάκης 13, Κουντούρης 5, Λούκος 9(1),  Ακρίβος 3(1), Χριστόπουλος , Δούβος 3
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης): Ρήγος 9,  Κόϊκας 1, Φουντής 26(4), Ντώνη 8(2), Μαστρακούλης , Μπάγιας ,  Δαλμυράς 8, Σκοπελίτης 4, Ψαρρός , Καραμάνης, Ρεπάνης 2, Κουτρομπίλας

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 41-36
Δεκάλεπτα: 08-02, 21-10, 28-19, 41-36
Διαιτητές: Σώμος, Κατάγας
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 8(1), Γιοβάς 2, Σέιφερ 8(1), Καλάβριας 10(1), Δημητρίου, Τζημουράκας, Σερελέας, Γουλανδρής 3, Πολυχρονόπουλος 5, Λίππας 5(1), Λειβαδάς, Γκιοβάσο.
ΑΡΜΕΝΙΚΗ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Πέτρου, Ασημακόπουλος 3, Ρουμελιώτης 2, Αρμενιάκος, Τσαβάλος 15(2), Μουζάκης 1, Μπακούρος, Τσάτση 1, Εμμανουήλ 4, Αλλά, Καλούδης 7, Μελκονιάν 3.
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right