menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.3.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Αετός Καλλιθέας -Δραπετσώνα 



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-85
Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Καταγάς
Δεκάλεπτα : 17-14, 30-34, 47-58, 70-85
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Γεροδήμος):  Παπαδόπουλος 13(2) ,  Μακρινός 5(1) , Τζοβάρας 17(4) , Μουλαράϊ  5(1) , Παρασκευόπουλος 19(2) , Λέσι Λ. , Λέσι Α. 11(2) Φλέσσας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης):  Ρήγος 14 , Κόϊκας 5, Φουντής 27(6) , Ντώνη 3(1) , Μαστρακούλης , Μπάγιας  , Κογιώνης 2 , Σκοπελίτης 9, Κουτρομπίλας 3(1) , Καραμάνης 11, Ρεπάνης , Γιανδήμας 11(1)

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΔPAΠETΣΩNA 59 -77
Διαιτητές : Σέλληνας  Kατσιμάρδος
 Δεκάλεπτα : 20-22, 33-44, 50-61, 59-77
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Σταυρακόπουλος , Mπούτας): Eυσταθίου  9(1), Kοζομπόλης  13, Πιστιόλης  15, Στάμος  2, Φιλίππου , Kυπριτίδης  2, Bασδέκης  15(5), Nατσίδης 3, Nτάσκας .
ΔPAΠETΣΩNA (Kαλλιπολίτης , Kεφαλίδης ): Bαρλάς  7(1), Aρμανίδης  6(1), Σίνος  17(5), Iωαννίδης  14, Tσουκάτος , Σαράντης  15(5), Bουλγαράκης  1, Πεζιρκιανίδης , Γρυπάρης  8, Kαμάρας  9(1), Pούσσης , Γεράνιος .


ΑΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  85-81
Διαιτητές : Αποστολίδης , Δελδήμος
Δεκάλεπτα :  29-13, 41-36, 58-59, 85-81
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης): Τσιριγωτάκης 23(3), Γιατράς , Κοκκαλιάς 14(4), Μαραγκόπουλος 8 , Δελής 2,  Νοίδης 2, Κανταράκιας 14 , Κέκκης 11(1),  Καψαρίδης 11(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος, Νικάκης) : Μαλτίδης 11(2),  Λούκος , Κουτρόπουλος 9(3) , Κασάνος 11, Αδράμης 24(3) , Αποστολάκης 12, Κουντούρης 6, Χριστόπουλος   Ακρίβος 1, , Δούβος 7

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 72-70
Διαιτητές :  Χρηστίδης Π. , Καλατζής
Δεκάλεπτα : 15-16, 34-37, 52-57, 72-70
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης , Σταυρακάκης): Κοθράς ,  Βήχος 4,  Αθανασιάδης 15(1), Πολυτάρχου 1, Κουτσουβάς 15(1)  , Βαρβατάκος 13 , Μακαρατζής , Ζάχαρης , Συρίγος 5(1)  , Τζώρτζης , Δόγρανλης 17(3)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπασάββας): Νάννος 12(1), Δουνιάς  7(1) , Στεφάνου 13, Καρασούλας 10, Γκίνης ,  Μπουρβάνης 6,  Κούμενος 9(2) , Καρατζόγλου 13(2)

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 66 75
Διαιτητές:  Αντεριώτης  Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα : 16-19, 36-35, 57-56, 66-75
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Πέτρου , Ασημακόπουλος 19(3), Ρουμελιώτης 2, Παππάς , Τσαβάλος 11(1), Μουζάκης , Μπακούρος 3, Καρτάλος 15(2) , Εμμανουήλ 2,  Καλούδης 14(2), Μελκονιάν
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Μαγγιώρος ): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 29(3) , Ευστρατίου 14(2), Λεβαδείτης 6(2) , Λαγιόπουλος  6(1) Ρούμελης 4. Γκιουρτζίδης 11, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 5, Γκούμας 

ΑΟΝΑ- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  42-67
Διαιτητές: Παυλόπουλος , Ραχιώτης
Δεκάλεπτα :  14-26, 27-44, 37-58, 42-67
ΑONA(Διαμαντόπουλος Ηλ., Πέρρος) : Zευγώλης , Mανίκας 2,Λουπάσης  Γεωργακόπουλος 3 , Ψιακής 5(1) , Παπαϊωσήφ 7, Κόκαλης 3(1) , Ζαντιώτης 2, Θεοφανίδης, Xριστοδουλόπουλος 7(2), Pετσινάς 10, Αρνόκουρος 3 

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης): Σιάπος 3(1) , Κοντόπουλος 14(2),  Κριζέας , Κουλουριώτης 1, Ντινόπουλος 8(2) , Λιτόπουλος 5(1) , Θεοδόσης 13(3) , Αντωνίου 9 , Καράμπελας 11, Κόμπουλης 3(1), Μήτσος  , Μπίμπας 

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 71-75 ΠΑΡΑΤΑΣΗ  
Δεκάλεπτα:  10-15, 29-25, 45-45, 61-61 (καν. αγ.) 71-75 παρ.
Διαιτητές:  Τεφτίκης Σ. Πηλοίδης Λ.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 2, Γιοβάς 9(2),  Δημητρίου , Καλάβριας 19(2), Κατσιέρης 12, Θεοχάρης 18, Τζημουράκας , Γουλανδρής , Πολυχρονόπουλος , Λίππας 11, Μπλιός Σ., Μπλιός Δ.
TEPΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης ,Bασιλάκος): Kόγκας 14(3), Aηδονίδης , Nικολάκης  Δοροβίτσας 6(2) , Παπαγιαννόπουλος 7(1), Παπαπαδάκης 16, Xολέβας  6(2), Συμεωνίδης  2, Zέρβας  , Αλεξόπουλος 12,  Παχής 11, Παπαδάτος 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right