menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.3.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :




*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ





ΑΟΚ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 55-66
Δεκάλεπτα : 13-16, 10-13, 17-23, 15-14
Διαιτητές : Μαραμής, Πηλοείδης
ΑΟΚ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ: (Αγγελάκης): Ανδρεαδάκης, Ασημάκος, Κάβουρας 2, Πελέκης 20, Δομένικος 6, Γιαννακοδήμος 6, Καλογερόπουλος 6, Μπανιώτης 2, Γιαννούκος, Γιαννακοδήμος Α. 4(1), Πολυχρονάκης, Καρούζος 9
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Δαχρετζής Α. , Δαχρετζής Σπ.): Σαρρής 3(1), Κάτσικας 3, Τςαντές 4(1) , Μπακάλης Βαγγ. 18(1), Κουνάδης 2, Αγγελόπουλος 13(3), Γαϊτάνος 3(1), Μπακάλης Στέλιος 2, Κάτσας 18(4)
Πρωταθλήτρια και μαθηματικά η Δάφνη Αγ. Δημ. 

ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-66
Δεκάλεπτα : 13-17,30-37, 48-46, 59-66
Διαιτητές: Παπαφωτίου Πολύζος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος , Μπέλος) Δουσρμετζής 3(1) Δρακόπουλος 9(1) , Κοτρότσος 15(2) , Κούβαρης 21(1) , Κονταξάκης , Γεωργακίου 1, Κόκορης 6 Βεργίνης , Μπίχτας , Παπαδόπουλος 7(1) , Ρουσουνέλος 3(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης): Ρουμάνι 14(1) , Μπάκας 2, ΡΟύσσης 6, Φλέγκας 14, Αλεξανδρόπουλος 10, Πάσσαρης , Παπαδόπουλος 9(1) , Παπάζογλου 4, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Καραμπίκας 5 (1) , Ελενίτσας 2
ATPOMHTOΣ ΠEIPAIA TATAYΛA 42 45
Δεκάλεπτα : 8-10,21-22,32-36,42-45
Διαιτητές : Γιακείμη Ρεμουντάκης
ATPOMHTOΣ (Kαλιβιανάκης ) :Γκανής 13(3) Kάσσος 3(1) Hλιαδάκης 2 Mινόγιαννης Kωνσταντίνου 1 Tαρανάς 2 Mίζης 13(1) Aντωνίου 5(1) Kοτσάνης Δανιάς 2 Πάντο 1
TATAYΛA (Σιταράς ) :Νικολόης 16(1),Μοντζακόβσκι 10, Χιουτακάκος 6, Γιαχαλής 5, Δόριζας, Κουζινόγλου 6, Παδουβάς, Κάβουρας 2, Κατσούρης
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 66-57
Διαιτητές : Αντωνιάδης , Τούσης
Δεκάλεπτα : 16-17  30-30  44-37  66-57
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  (Μαυρογιάννης  -Λιβάνιος  ):  Παπαϊωάννου  4, Στεφάνου  13(3),Παραλής  6, Λαγός, Καραχάλιος , Καρράς 13(1) , Λάσκος 6, Κοντούλης 22,Νερούτσος  4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  (Ζαχαρίας ) :Κατήρας 8(2) ,Νικόλτσος  4, Αγγελίδης  12, Ταμπάσης  2 ,Μπαμπούνης  8(1), Μαγγουρίδης  3, Βήχος 8, Μαγγανάς ,Κοντοστέργιος  12(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 63-59
Δεκάλεπτα : 13-17, 21-34, 39-46, 63-59
Διαιτητές : Σκούτας, Αποστολίδης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης Μ., Ιμπραημάκης Αλ.) : Αλεξίου 6 (2), Ευκαρπίδης, Σονίδης 11 (1), Φελλάς 2, Λινάρδος, Γιαμπάνης 19 (2), Βασιλάκος 5 (1), Νικολάου 3, Μαρκουίζος 2, Καππής 13, Ρουμελιώτης 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  (Αδάμ, Φράγκος) : Τσεπαπαδάκης 2, Λόης 13, Φλώρος 2, Μωϋσίδης, Βλάχος 8 (2), Πελιβανίδης 5, Μακρυγιάνης 7 (1), Παππάς, Μενιουδάκης 8 (1), Ρόζος 14 (3)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 63-49
Δεκάλεπτα : 13-13, 26-25,40-42,  63-49
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος , Αντερριώτης 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. (Κουκιάς): Στεφανής 5, Ρενιέρης  3, Ρίπης 16 , Κουτσουμπάκος 8(1) , Καλφούντζος 25(5), Μυλωνόπουλος  1, Μπακάλης 5

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Καλούδης 15(4), Ελμάσογλου 8 , Κατσάκος 2, Αθανασιάδης 3(1),  Κυριακού 8(2) , Σίνας Σ. 7 , Διγενής 6 , Φατούρος , Σίνας Α. , Κοτζαγεωργίου 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 53-46 
Διαιτητές Θεονάς Ορφανός
Δεκάλεπτα 20-09 , 28-25, 40-37, 53-46
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλού Κλάδης): Κλάδης Αν. 14(2) , Μωραίτης 6, Κώνστας 11 (1) , Αρφαριώτης 4, Τερτίκας 4, Ουζούνης Δ. 2, Κάππος Δ. 10, Κασβής , Αργεντίνης , Καραϊσκάκης 2 Ζάβρας
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης ): Χαραλαμπίδης 6, Τριανταφύλλου , Αντιπάτης 12(1) , Γιαννακής 3(1) Βουρνάς 4, Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 14(2) Θεοδωρικάκος 7 , Βούζης , Σιδηρόπουλος , Παγάνης , Μαρής 



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right