menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.3.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.03.16 μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ 24.03.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.03.16 μέχρι την ΠΕΜΠΤΗ  24.03.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ   ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ Κ.. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ΡΑΧΙΩΤΗΣ -KONTAΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΩΝ (ΕΠΙΔΕΙΞΗ) ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.03.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΧΡ. ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΓΑΡΙΝΗ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β.  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
EΦHBOI A
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
KΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ       ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΕΦΗΒΟΙ Γ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 17.15 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΗΣ Κ.  ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) 13.15 ΑΟΝΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΣΙΜΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.ΓΛΥΦ 15.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΙΜΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΧΑΤΖΗΣ Κ ΝΑΖΙΡΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΥΠΟΛ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι - ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.03.16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΤΑΓΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΤΣΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΖΩΡΗΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΣΙΜΑ  ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΚ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΛΙΑΠΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ. ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ ΚΕΡ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝΔ 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΟΝΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (Γ. ΖΛΑΤΗ) 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ. ΤΡΑΠΕΖ) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΒΑΡΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 09.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 21.03.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ EΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΠΟΝΤΑΣ ΛΥΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΟΔ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΛΙΑΚΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΤΡΙΤΗ 22.03.16
ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ PO ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΕΦ PO ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΦ PO ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΕΦ PO ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙ PO ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΙ PO ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Ι
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ NIK ΠΑΙ PO ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΒΗΛ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙ PO ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23.03.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 24.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΩΜΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΠΑΛ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΚΟΥΡΤΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right