menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.3.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Πέμπτη 10.03.16 μέχρι την Παρασκευή 18.03.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΈΜΠΤΗ 10.03.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.03.16
ΠΕΜΠΤΗ 10.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Γ.  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ  ΜΙΧΑΣ Γ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ  ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.03.16
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ 
ΚΛ. Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 12.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 18.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.03.16
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.45 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ


ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΓΙΑ 

ΤΡΙΤΗ 15.03.16
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΚΡΟΝΟΣ ΝΕΑΝ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΝ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α.  ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ  ΣΙΩΚΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΘΕΟΝΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. - ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ.  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α΄ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ. ΓΛΥΦ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ





ΤΕΤΑΡΤΗ 16.03.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ ΜΗΛΑΔ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ - ΟΡΦΑΝΟΣ KOM. ΤΣΙΧΛΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ ΜΗΛΑΔ 17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΥΡΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΙΧΑΣ Γ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΘΕΟΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ Κ.. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ 1 - ΝΙΚΗΤΗΣ 2 ΡΑΧΙΩΤΗΣ -KONTAΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΩΝ (ΕΠΙΔΕΙΞΗ) ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right