menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.3.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 04.03.16 μέχρι την Παρασκευή 11.03.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 04.03.16 μέχρι την Παρασκευή 11.03.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΠΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΠΑΛ. 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05.03.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΤΕΡΖΗΣ  ΜΗΝΑΣ , ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΚΟΥΛΗ Β. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦΗΒ Β ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. Σ, 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ Β ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΙΔ Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΜΙΝΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (ΖΛΑΤΗΣ) 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ Γ. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ ΚΑΙ ΔΙΓ 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 18.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ  ΤΖΙΜΗΣ   ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 12.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΛΙΑΠΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 06.03.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 16.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΥΝ Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝ Α ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΟΝΑ ΓΥΝ Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΠΗΓΑΣΟ ΚΟΡ ΓΥΝ Α ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑ Ε ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ Α ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΥΝ Α ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 14.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Α ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΙΔ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦΗΒ ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦΗΒ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΥΡ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΥΠΟΛ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΖΛΑΤΗΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΨΑΛΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΔΗΜ.Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΤΡΑΠΕΖ) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ, ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.45 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.45 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΛΙΑΠΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ., Ι ΧΑΝ ΝΙΚΙΑΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ. 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 07.03.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΠΙΚΑΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΕΡΑ ΣΩΜΟΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΟΥΤ) 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΗ 08.03.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΦΑΣΟΛΗΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΣΩΜΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ  ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ Π ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΠΟΝΤΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο Κλ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π  ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ TOYΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β ΓΡΙΒΑ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Π Β ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΑΜΑ Π Β ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ Α ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α PL.OFF  ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΥΠΟΛ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 09.03.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ ΜΗΛΑΔ 19.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΡΔΑΡΗΣ κομ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ ΜΗΛΑΔ 21.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΛΙΑΚΑΣ κομ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β 
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΛΠΑ  
ΠΕΜΠΤΗ 10.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Γ.  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ  ΜΙΧΑΣ Γ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ 16.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right