menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  24.2.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 26.2.16 μέχρι την Παρασκευή 04.03.16

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 26.2.16 μέχρι την Παρασκευή 04.03.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ..ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ. ΤΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27.02.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΡΗΓΑΣ Κ. ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦΗΒ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦΗΒ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΜΠ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΜΠ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΜΠ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΜΠ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ.  ΠΑΜΠ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΔΗΜ Ν.Σ ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ -ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΜΠ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ι ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΠΑΜΠ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΜΠ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜΠ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜΠ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΒΟΗΘ ΕΛΛ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΜΠ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜΠ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΒΑΡΗ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΑΟΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 17.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ  ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 09.30 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ 10.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΓΙΑΚΙΤΖΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28.02.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ Α ΣΕΛΛΛΗΝΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΓΥΝ Α ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΖΩΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΥΝ Α ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΖΙΑΚΑ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΥΝ Α ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ ΓΥΝ Α ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΥΝ Α ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄Β 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΙΔ Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι ΛΕΚΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΙΔ Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.15 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΕΦΗΒ Β ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΣΥΔΚΝΑ (ΦΟΥ) ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  ΜΙΧΑ Μ.
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΟΝΑ ΕΦΗΒ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΚΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦΗΒ Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ/ ΓΛΥΦ 21.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΦΗΒ Γ ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜΠ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

ΜΙΝΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΙΝ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΑΛΠΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΝ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΜΙΝ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΒΑΡΙΚΑΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Β ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΑΟΝΑ Β ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι Β ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Β ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΣΟ ΑΓ. ΔΗΜ ΧΡΟΝΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΩΝΣΤΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΔΕΥΤΕΡΑ 29.02.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ - ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΛΙΑΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΤΟΥΣΗΣ ΤΣΕΡΓΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΤΡΙΤΗ 01.03.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΗΝΑΣ Σ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΗΝΑΣ Σ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ.ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α MΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΥΡΥΑΛΉ Π Β ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΣΑΛΠΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21..45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΓΚΑΝΗΣ Α. ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02.03.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α FINAL 8 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 4 5 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ 1 Β2  ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 3 6 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 Β1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 03.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΚΟΥΡΤΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΕΦΗΒ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.03.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΠΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΠΑΛ. 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right