menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.2.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 19.2.16 μέχρι την Παρασκευή 26.02.16

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευή 19.2.16 μέχρι την Παρασκευή 26.02.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ..ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ      ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ   ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΑΝΤ ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.   ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.02.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΑΙΤΟΥ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΦ Β ΠΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΑΙΔ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Γ΄ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ  ΤΖΙΜΗΣ Σ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦΗΒ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΛ. Κ.. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ-  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΠΠΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΟΛΥΜΠ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚ 18.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΧΑΤΖΗΣ Κ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ &ΔΙΓ) 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΔΗΜ ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 12.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ.ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΕΡΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 09.15 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ & ΛΑΜ) 09.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΓΓΑΝΑ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 10.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.02.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ Α ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝ Α ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΟΝΑ ΓΥΝ Α ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΥΝ Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΓΥΝ Α ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ Α ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Α ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΙΔ Β ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΙΔ Γ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΑΙΔ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΦ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΩΝΣΤΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.45  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 15.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΓΓΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ.ΤΡΑΠΕΖ.) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΓΓΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ,ΙΙ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22.02.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΟΡΑΦΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΣΙΑΤΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΤΡΙΤΗ 23.02.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΦΑΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ Π Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.   ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Β ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΥΠΟΛ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΩΝΣΤΑΣ  ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.02.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΚΑΝΗΣ Α ΚΟΥΛΗ ΒΑΣ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ. ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ) 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΕΜΠΤΗ 25.02.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν.. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΛΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ   ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ..ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ. ΤΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right