menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.2.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΑΕ ΡΕΝΤΗ  -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 44-55
Δεκάλεπτα : 09-13, 20-32, 32-44, 44-55
Διαιτητές : Παπαφωτίου,  Δαγκλής Ηλ.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος ): Δουσερμετζής 7 , Δρακόπουλος 14(1), Κοτρότσος 7(1), Καβούρης  8 , Κόκκορης 3(1) , Γεωργακίου  , Σαπουτζάκης , Παπαγεωργίου 3, Βεργίνης   , Μπίχτας 2,  Παπαδόπουλος  , Ρουσουνέλος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης  , Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης 4,  Τριανταφύλλης  , Αντιπάτης 10 , Γιαννακής  11(3) , Βουρνάς 3, Μαυροειδάκος 2,  Νεδέλκος 2 , Θεοδωρικάκος 13,  Βούζης ,  Σιδηρόπουλος , Δανασής  10(2) Μαρής
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ   59-47
Διαιτητές :  Δελαγραμμάτικας, Αχιλλέως
Δεκάλεπτα :  11-12, 26-24, 43-32, 59-47
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι  7, Μπάκας , Ρούσης 9(1),  Φλέγκας 14, Αλεξανδρόπουλος 6, Μαστρογιάννης 10(2), Παπαδόπουλος ,  Παπάζογλου 6, Παπανικολάου , Mπενιαμίν , Καραμπίκας 3, Ελενίτσας 4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) : Κατήρας  6(2) , Νικόλτσος  2 , Αγγελίδης  13, Ταμπάσης 7(1)  , Μπαμπούνης  9 , Κόντης 2, Βήχος 2, Μαγγανάς 6,  Κορκίδης , Κοντοστέργιος 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ  53-65
 Δεκάλεπτα : 08-18, 20-34, 36-47, 53-65
Διαιτητές: Θανάσουλας , Παπαδόπουλος Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος ) : Παπαϊωάννου 8, Στεφάνου 2,  Κατσαρέλιας ,  Παραλής  2, Κοσκινάς 8(2) , Καραχάλιος  5, Καρράς  20(2), Λάσκος 7,  Κοντούλης  1,  Νερούτσος

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς  - Μαγγιώρος ):  Δέρδας   , Καλφούτζος  3 (1), Σέργης , Μυλωνόπουλος  , Κουτσουμπάκος  19, Ρίπης 11, Στεφανής 15(2 ), Μπακάλης 6, Κοκιούσης  Ρενιέρης 11
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ.  –ΤΑΤΑΥΛΑ 65-47
Διαιτητές : Αθανασόπουλος , Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα: 7-20, 29-29,48-38,65-47
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης) Αλεξίου, Ζαμπέτας, Ευκαρπίδης, Σονίδης 12, Φελλάς 3(1), Λινάρδος 15(2), Γιαμπάνης 16, Βασιλάκος 7 (1), Νικολάου, Μαρκουίζος 7 (1), Καππής 5, ΡουμελιώτηςΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης, Σωτηρόπουλος 4, Μαράντης 2, Χιουτακάκος 7, Γιαχάλης 7 (1), Δορίζας 2, Κουζινόγλου 10, Παδούβας 4, Κάβουρας 4, Κατσούρης 7 (1)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΙΞΩΝΗ   59-53
Διαιτητές :  Ορφανός Εμμ. , Ευαγγελίδης
Δεκάλεπτα:  09-10, 33-24, 42-42, 59-53
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης Τσάμπρας) : Γκανής  5(1) , Κάσσος  5(1) , Ηλιαδάκης  9(1), Μηνόγιαννης  9(1),  Κωνσταντίνου 8, Μωραίτης , Ταρανάς 7, Μίζης 11 ,Κοτσάνης  3(1), Δανιάς  , Αγρίμης 2 , Πάντο
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΎΦ. (Γκονουλού Κλάδης): Κλάδης Αν.  , Μωραίτης 2, Κώνστας 19(1),  Αρφαριώτης 2 Τερτίκας 3, Ουζούνης Δ. 2,  Κάππος 11, Καραϊσκάκης Μιχ., Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Ε.  , Ζάβρας 13(3), Ουζούνης Αλ. 1

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  62-65
Δεκάλεπτα :  13-21,30-35, 44-44,62-65
Διαιτητές:  Ζακεστίδης , Γαρατζιώτης
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  (Αγγελάκης): Ανδρεαδάκης  1, Αποστόλου 2, Κάβουρας 1 5(1), Πελέκης  20, Δομένικος  4, Γιαννακόδημος  Ηλ. 2, Καλογερόπουλος  6 , Μπανιώτης , Γιαννακόδημος  Α. 2 , Πολυχρονάκης ,  Καρούζος 10(1)  
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 8, Χατζηελευθερίου 6,  Κυριάκου 15(3), Παπαδημητρακόπουλος ,  Καλούδης 19(4), Ελμάσογλου , Φατούρος 10(2), Βάγιας   , Σίνας Σ. 5,  Σίνας Α. , Κοτζαγεωργίου 2, Κατσάκος


χθες ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ 77 57

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right