menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.2.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ

Δραπετσώνα ΆΛΦ Αλίμου 

Δραπετσώνα ΑΛΦ ΑΛίμου 

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  78-77
Διαιτητές: Θεονάς , Διμπινούδης
Δεκάλεπτα : 13-16, 37-35, 56-59, 78-77
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Βαρλάς 12(2)  , Αρμανίδης 14, Σίννος 20(3) , Ιωαννίδης 2, Τσουκάτος , Σαράντης 12(2), Φάββας , Πεζιρκιανίδης 8 , Τσελέκος 4 , Καμάρας 4, Βουλγαράκης ,  Γεράνιος

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου,  Μαστρογιάννης):  Τσιριγωτάκης 20(2),Αγραπίδης ,  Γιατράς  Κοκκαλιάς 18(3) Μαραγκόπουλος 17 , Δελής 8, Σαφός , Νοίδης , Κανταράκιας 4 , Κέκκης 8,  Καψαρίδης 2, Τσιλιμιδός 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 79-67
Διαιτητές : Ορφανός  Ι. Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα : 19-10, 40-30, 58-50, 79-67
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος  , Ανδρουλάκης) :  Κριζέας , Κοντόπουλος 7(1), Αβραμίδης 14(1), Κουλουριώτης 8(2), Ντινόπουλος  , Λιτόπουλος 13, Θεοδόσης 17(2), Αντωνίου , Καράμπελας 13(3), Κόμπουλης  5, Μήτσος , Μπίμπας2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος, Νικάκης ) :Αρκουμάνης , Μαλτίδης  Λούκος , Κουτρόπουλος 12(4), Κασσάνος 7 ,  Αδράμης 23(3) , Αποστολάκης 6, Κουντούρης 2, Ακρίβος , Χριστόπουλος 2 Γιαλαμάς , Δούβος 15
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 72-47
Διαιτητές : Αγρογιάννης Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 17-12, 41-26,54-34, 72-47
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας):  Ευσταθίου 9(1), Οικονόμου 3(1) , Τάγκας , Μπουζιάνης 11(1) , Κοζομπόλης 7, Νατσίδης , Πιστιόλης 17(1), Στάμος 5(1), Φιλίππου 10, Σαμοίλης 4, Κυπριτίδης 2, Βασδέκης 4

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου 2, Ασημακόπουλος 8, Ρουμελιώτης 5 ,  Τσάβαλος 5 , Αναστασόπουλος , Καρτάλος 1 , Εμμανουήλ 8(2), Καλούδης 8(1) , Μελκονιάν 8
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 71-59
Δεκάλεπτα : 19-13, 41-35, 58-47, 71-59
Διαιτητές : Αργυρούδης , Καλαϊτζάκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης) Κοθράς , Βήχος 2, Αθανασιάδης 13(1) , Πολυτάρχου 5(1) Κουτσουβάς 11(1) , Βαρβατάκος 8(1),  Σαραντίδης 2, Ζάχαρης 9 , Συρίγος 6 , Τζώρτζης 3(1), Δόγρανλης 12(1), Μακαρατζής  

TEPΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης ,Bασιλάκος):Kόγκας  14(2), Aηδονίδης 4,Nικολάκης 7, Δοροβίτσας 4,Παπαγιαννόπουλος  10(2),Παπαπαδάκης  4,Xολέβας 6(2),Σκουμής , Zέρβας  7(1), Πουλόπουλος , Συμεωνίδης ,Παπαδάτος 3  
TEΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  79-73
Διαιτητές : Σιδέρης Σκαλτσής
Δεκάλεπτα : 09-19, 24-38, 49-55, 79-73
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπασάββας): Γκίνης 7, Στεφάνου 20(2) Καρασούλας 11Τόμπρος 16, Μπουρβάνης 7,  Κούμενος 16 (4) , Καρατζιόγλου 2, Ζέρβας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης) : Ρήγος 5, Κόϊκας , Φουντής 12(2), Ντώνη 6(1) , Καρατζάς 5(1), Δαλμυράς 18(2), Σκοπελίτης 15, Ρεπάνης 6(2) , Κουτρομπίλας 6(2)
ΑΟΝΑ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ  75-61
Διαιτητές : Κονταράτος Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 22-17, 39-35, 57-49, 75-61
AONA(Διαμαντόπουλος Ηλ.) :Zευγώλης  , Mανίκας  10(2) ,Λουπάσης  9, Γεωργακόπουλος 8 , Ψιακής  6, Παπαϊωσήφ  18, Kόκκαλης  ,Zαντιώτης 4 ,Θεοφανίδης  4 ,Xριστοδουλόπουλος 7(1),Pετσίνας  9 
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου ,Κασιμάτης)  : Κάκιας  , Παπαδόπουλος  11,  Μακρινός  10, Τζοβάρας  14(3), Μουλαράϊ  , Παρασκευόπουλος  15, Ντάσκας  , Λέσι Λ. 3(1), Λέσι  Αγγ. 8, Φλέσσας
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  59-63
Διαιτητές : Αντωνίου,  Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 17-20, 22-09, 9-20 , 11-14
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου ) :Τάγκαλος  8, Γιοβάς  1, Σέϊφερ  3(1), Καλάβριας  6(1),  Δημητρίου 2, Θεοχάρης 21(2), Γουλανδρής 4, Πολυχρονόπουλος  , Λίππας  14(4) 
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος

, Μαγγωνάκης 22(2) , Ευστρατίου  ,  Λεβαδείτης 8(1) , Λαγιόπουλος  13(1) , Ρούμελης 10 , Γκιουρτζίδης 10, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος , Γκούμας 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right