menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.2.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

Κυρίαρχοι - Σαρωνικός 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70-65
Δεκάλεπτα : 11-10, 22-26, 38-43, 56-56(καν. αγ.) 70-65 παρ.
Διαιτητές: Γαρίνη , Σιαμίδης  
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 1, Χατζηελευθερίου 10, Κυριάκου 15, Αθανασιάδης , Καλούδης 16(4), Ελμάσογλου 2, Φατούρος 9(3), Βάγιας 7  , Σίνας Σ. 7, Κοτζαγεωργίου 2, Κάτσας 1
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος , Μπέλλος): Δουσερμετζής 10(2) , Δρακόπουλος 12, Κοτρότσος 23(3), Καβούρης 6(2) , Κόκκορης , Γεωργακίου  , Βεργίνης , Μπίχτας ,  Παπαδόπουλος 11(2) , Ρουσουνέλος 3(1)

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  57-49
Διαιτητές :  Καλαϊτζάκης  , Στρατηγάκης
Δεκάλεπτα : 18-11 24-25, 38-38 , 57-49
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) : Κατήρας 12(1) , Νικόλτσος 5(1) , Αγγελίδης 12, Μπαμπούνης 5(1) , Κόντης 2, Βήχος 10, Μαγγανάς 8, Τσεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Δαχρετζής ): Συρόγλου 7(1) , Σαρρής , Κάτσικας 2, Τσαντές  2, Μπακάλης 12(1) , Κουνάδης 4, Αγγελόπουλος , Γαϊτάνος 4, Μπακάλης Σ. , Κάτσας 18(5) 

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΔΙΕΚΟΠΗ  31-38  (21΄10΄΄) ΛΟΓΩ ΒΛΑΒΗΣ ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΑ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟΥ ΧΕΙΡΟΣ

ΑΙΞΩΝΗ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 66-54
Διαιτητές : Σέλληνας Πετράκης
Δεκάλεπτα:  19-12, 33-25, 49-38 , 66-54
Γκονουλού Κλάδης) Κλάσης Αν. 5(1) , Μωραίτης 4, Κώνστας 8 Αρφαριώτης 7(2) Τερτίκας 4, Ουζούνης Δ. 12(2) Κάππος 4, Καραϊκσάκης Μιχ., Αργεντίνης 3, Καραϊσκάκης Ε. 2 , Ζάβρας 15(1), Ουζούνης Αλ. 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Παπαϊωάννου 9, Στεφάνου 13(1) Ρομάϊ , Κατσαρέλιας 3, Παραλής , Κοσκινάς , Καραχάλιος 9, Καρράς 13, Λάσκος, Γιάννου , Κοντούλης 7 Νερούτσος

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 57-68
Δεκάλεπτα:  16-15, 30-23, 37-43 , 57-68
Διαιτητές Αντερριώτης , Καλαντζής
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος): Λόης Γ.  Λόης Π., 7 Φύτρος 6(2) , Μωυσίδης 19(4) Βλάχος 5(1) , Λιάκος 2, Μακρυγιάννης 5, Παππάς 4, Σιούτης 1 , Μενιουδάκης , Μανούσης , Ρόζος 8(2)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης Τσαμπράς) : Γκανής 10(2) , Κάσσος 12(2) , Ηλιαδάκης 5, Μηνόγιαννης 8, Μωραίτης , Ταρανάς 12, Μίζης 17 , Αντωνίου ,Κοτσάνης 1, Δανιάς 2 , Τρίμης 1 , Πάντο

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. 62-54
Δεκάλεπτα : 11-10, 28-20, 50-34 , 62-54
Διαιτητές : Δαγκλής Γκανής
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης 9 Τριανταφύλλης , Αντιπάτης 9 , Γιαννακής 4(1) , Βουρνάς 6, Σιδηρόπουλος , Νεδέλκος 15(2) , Θεοδωρικάκος 8 Βούζης 1,  Γκλιάτης  , Δανασής 5(1) Μαρής 5(1)
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΤΟΥ (Ιμπραημάκης) Αλξείου 8(2) Ζαμπέτας 2, Σονίδης 4, Φελλάς 3(1) , Λινάρδος 10(2),  Γιαμπάνης 10(1) , Βασιλάκος 9 , Μαρκουίζος 8

ΠΗΓΑΣΟΣ  - ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 72-64
 Δεκάλεπτα :20 -16, 40-36, 61-51, 72-64 
Διαιτητές:Αυγερινός, Παπαδόπουλος Ανδ. 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς  - Μαγγιώρος ):  Δέρδας Χ.  , Καλφούτζος  9 (3), Σέργης , Μυλωνόπουλος 3, Κουτσουμπάκος  14(1), Ρίπης 16, Στεφανής  21 (3 ), Μπακάκης 3 (1), Λεβέντης . Σουρούφης , Ρενιέρης  6, Γιαννικάκης 
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ  (Αγγελάκης): Ανδρεαδάκης  7, Αποστόλου , Κάβουρας 8, Πελέκης  11(1), Δομένικος  14(1), Γιαννακόδημος  Ηλ. 9, Καλογερόπουλος 4, Μπανιώτης , Γιαννούκος , Γιαννακόδημος  Α 7 (1), Πολυχρονάκης  Καρούζος  4

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right