menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.2.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από την Δευτέρα 08.2.16 μέχρι την Παρασκευή 12.2.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Δευτέρα 08.2.16 μέχρι την Παρασκευή 12.02.16
ΔΕΥΤΕΡΑ 08.02.16
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ., TΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΕΤΡΟΥ ΤΕΡΖΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑ Σ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΙΣΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ.
ΑΝΔΡΕΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΗΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΠΕΡΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΉΡΟ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΣΕΛΛΗ ΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΥΡΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ. ΜΗΝΑ ΕΛ.
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ   ΦΑΚΩΝΑΣ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ ΜΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ., ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΤΡΙΤΗ 09.02.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΠΑΛΛΑΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΛΥΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε  ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν ΙΚ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Π ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΣΤΡΕΜΠΑΣ  ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΓΚΑΝΗΣ Α. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΠΕΤΡΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑΣ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε ΙΣΙΓΩΝΗΣ   ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ   ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ   ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.02.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΑΡΙΝΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 16.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΟΝΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ  19.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ. 22.15 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΒΑΡΗ ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 11.02.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΗΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΟΣ ΣΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΤΟΒΗΛ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗ.Μ.ΙΙ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.02.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. NΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛ.  ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ  ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ   ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ.ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΥΚΚΝΑ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right