menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.1.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από το Σάββατο 16.1.16 μέχρι την Παρασκευή 22.1.16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από το Σάββατο 16.1.16 μέχρι την Παρασκευή  22.1.16.
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-01-2016
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗ ΠΑΛΛΑΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΉΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ ΧΑΣΑΠΗΣ   ΑΡΓΥΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΚΟΛΟΦΩΤΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 12.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 09.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 10.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΕΛΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΙΧΑΣ Α
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΚΙΝ. ΕΛΛΗΝ 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΑΟΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΝΙ  ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΕΦ 08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΠΗΛΟΪΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Β ΦΑΚΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΜΙΧΑ Μ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΟΝΑ ΓΥΝ Α ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β ΚΟΡ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β ΚΟΡ ΧΑΤΖΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β ΚΟΡ ΜΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ Β ΚΟΡ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΚΟΡ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β ΚΟΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Β ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Β ΚΟΡ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΙ Β ΚΟΡ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ Μ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β ΚΟΡ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΓΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π ΓΓ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Π ΓΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ε ΓΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΓΓ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ.
1οΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΎΦ Π ΓΓ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π ΓΓ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 19.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΓΓ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΟΡΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Β ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΠΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΆ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π ΜΕΛΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  17.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.15 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ ΚΕΡ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΥΔΚΝΑ(Φ) 

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΠΑΛΛΑΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΗΛEΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
 ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΠΡΟΜΙΝΙ
ΠΑΛ. ΚΛ..ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΥΔΚΝΑ (Φ)ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ    ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 17.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΟΒΗΛ
2ο ΚΓΔ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΠΑΛΛΑΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΠΕΡΑ 17.00 ΠΕΡΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΧΑΤΖΗΣ Γ. ΑΡΓΥΡΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18.01.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ XATZHΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ ΠΟΝΤΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΠΛΙΑΚΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΘΕΟΝΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΤΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΚΟΥΡΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΤΡΙΤΗ 19.01.16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ Α Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α Π ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α Ε ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α Ε ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α Π ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Α Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Π ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Ε ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Α Π ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Β ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Β ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΣΩΜΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ  Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Π Γ Γ ΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ   ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.01.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 19.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 21.01.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ.ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ,. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ.  ΤΟΥΣΗΣ ΣΑΛΠΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ  ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.01.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
Δ΄  ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ . ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right