menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.1.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ : 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΗ Α΄ ΓΥΡΟΥ

Κοινοποίησέ το :










ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.  -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 58-43
Δεκάλεπτα 19-12, 31-14, 45-24, 58-43
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος , Ζαγούρης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος , Zάλιαρης):  Ρουμάνι 16 Μπάκας , Ρούσσης; , Φλέγκας 14, Αλεξανδρόπουλος 14(4), Μαστρογιάννης 5, Πασσαρής , Παπάζογλου 9 Παπανικολάου , Μπενιαμίν,  Ελενίτσας
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ( Γκονουλού Κλάδης):  Κλάδης 7(1) , Μωραίτης 6(1) , Κώνστας 3 , Βέλιου , Κασβής 2, Κάππος  8 , Τερτίκας 3(1) , Καραϊσκάκης 5(1) , Αρφαριώτης 6(1) Ζαβράς Ουζούνης 3(1)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  53-68
Δεκάλεπτα : 14-21, 28-35, 45-54 , 53-68
Διαιτητές: Χρηστίδης Π. , Πηλοίδης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλος) Δουρερμετζής 6 Δρακόπουλος 21 , Κορτρώτσος , Καμπούρης 9 Σαπουτζάκης , Γεωργακίου 2, Κόκκορης 1, Παπαγεωργίου 6 , Βεργίνης , Κονταξάκης Παπαδόπουλος 2,  Ρουσσουνέλος 6(1)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος)  Παπαϊωάνου 11 Στεφάνου 10(2) Μαρούγκας , Κατσαρέλιας 10 , Παραλής 3, Κοσκινάς 2 , Κοντούλης Καρράς 18(1) Λάσκος 12 , Γιάννου 2 Ρομάϊ Νερούτσος

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 68-66
Δεκάλεπτα 11-20, 31-40, 49-54, 68-66
Διαιτητές Ζαννίδης , Δελδήμος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπαραημάκης) Αλεξίου 13(3), Γκααφάρ 1 Ζαμπέτας Σονίδης 6 Φελλάς 6(2) Ευκαρπίδης , Γιαμπάνης 24(1) Βασιλάκος , Νικολάου 6(1) , Μαρκουίζος 3(1) Καππής 9(1) Ρουμελιώτης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης , Τσάμπρας): Γκανής 11(3),  Ηλιαδάκης 13(2) ,, Μηνογιάννης 5(1) Κωνσταντίνου 5(1) Μωραίτης 6, Νίτης 17, Ταρανάς 6 , Δανιάς 2 Αγρίμης, Πάντο

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.- ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ  77-61
Διαιτητές : Αυγερινός Αναγνώστου
Δεκάλεπτα: 19-12, 36-26, 62-35, 77-61
 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ , Φράγκος):  Πελιβανίδης 1, Λόης Π. 5, Φύτρος 4, Μωϋσίδης 8(1) , Βλάχος , Λόης Γ. 1, Μακρυγιάννης 17(3) Παππάς 10(1) Σιούτης 12, Μενιουδάκης 4, Ρόζος 15(2)
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) :Πόθος , Αποστόλου 11(2) , Κάβουρας , Πελέκης 6 , Δομένικος 5(1) , Γιαννακόδημος Η. , Καλογερόπουλος 17 Ανδρεαδάκης 5, Σχοινάς 3, Γιαννακόδημος Α. 5(1) , Μαρούζος 9(1) , Πολυχρονάκης

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 54-55 
Διαιτητές : Σπυρόπουλος - Αναστασόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-14, 28-25, 40-42, 54-55
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 19, Κουρής 15(1), Χιουτακάκος 11, Γιαχαλής 2, Κόγιας 3(1), Κουζινόγλου 1, Παδουβάς 3, Κάβουρας, Κατσούρης Β.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης-Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 12, Τριανταφύλλου, Αντιπάτης 7, Γιαννάκης, Βουρνάς 2,Νεδέλκος 14(1), Δανασής 7, Μάρης  2


 KYΡΙΑΡΧΟΙ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 51-38
Δεκάλεπτα :  7-10, 23-18, 32-31, 51-38
Διαιτητές : Φλώρος , Γκανής  
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) : Κατήρας , Βροντάκης 9, Νικόλτσος 5(1) Αγγελίδης 7 , Ταμπάσης 7 , Μπαμπούνης 11(1) , Κόντης , Βήχος 5, Μαγγανάς , Τσεπάϊ , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 7
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής ) : Καλούδης 12(2), Φατούρος 2, Χατζηλευθερίου 2, Αθανασιάδης 2, Κυριάκου 5(1) , Φατούρος 4, Διγενής 2, Σίνας 5 Χαριτωνίδης 2                                 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right