menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.1.16 από isaak

Β΄ ανδρών 13η αγωνιστική (ολοκληρώθηκε ο α΄ γύρος )

Κοινοποίησέ το :
Αετός Καλλιθέας Γλυφάδα ΕΣ 




*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 47-58


Διαιτητές: Μαραμής , Ισιγώνης
Δεκάλεπτα : 15-17, 26-35, 36-47, 47-58
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας) : Κοζομπόλης 6 , Οικονόμου 6(2) , Τάγκας 2, Μπουζιάνης 7 , Ντάσκας , Πιστιόλης 4, Στάμος ,Φιλίππου , Σαμοϊλης 18(1) , Κυπριτίδης , Βασδέκης 4
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου) : Τάγκαλος 5, Γιοβάς 7 , ΣέΪΦΕΡ 14(3) , Καλάβριας 9(2) , Δημητρίου , Θεοχάρης 13, Τζημουράκας , Γουλανδρής , Χρονόπουλος 3, Λίπας 7(1), Λειβαδάς , Στεργίου

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 83-80

Διαιτητές : Ορφανός , Σπυρόπουλος
Δεκάλεπτα : 21-16, 48-37. 67-61, 83-80
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Βαρλάς 9(1) , Αρμανίδης 10(2) Σίνος 15(4), Ιωαννίδης 12, Πεζιρκιανίδης 4, Σαράντης 29(6), Τσουκάτος Α. , Φάβας , Τσελέκος 4, Καμάρας , Τσουκάτος Ν. , Γεράνιος
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης) Μπίμπας , Κοντόπουλος 14(2) , Αβραμίδης 11(1) , Κουλουριώτης 4, Ντινόπουλος 6(2) , Λυτόπουλος 17(1) Θεοδόσης 9(2) , Αντωνίου 6 , Καράμπελας 13(1) , Κόμπουλης , Μήτσος , Κριζέας

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 74-70

Δεκάλεπτα : 17-17, 43-37, 57-58 , 74-70
Διαιτητές : Αναστασίου, Αντωνιάδης
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου) Παπαδόπουλος Β. 16(3) Κακιάς , Μακρινός 3, Τιόπουλος , Πλέσσας , Τζοβάρας 12(1) Κασιμάτης , Παρασκευόπουλος 13, Ντάσκας 2, Λέσι Λ. , Λέσι Α. 23(3) , Μουλαράϊ 5(1)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος, Παπασάββας) : Δούνιας 11, Στεφάνου 15, Καρασούλας , Τόμπρος 15, Μπουρβάνης 13, Καβρουδάκης , Κούμενος 5(1) , Καρατζόγλου 11(3)

ΑΟΝΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 68-56

Διαιτητές Παυλόπουλος Τεφτίκης
Δεκάλεπτα : 21-16, 36-30, 55-46, 68-56
ΑΟΝΑ (Διαμαντόπουλος Ηλ.) : Ζευγώλης 2 , Μανίκας , Ζαντιώτης , Θεοδώρου , Ψιακής 5(1) Παπαϊωσήφ 20, Κόκκαλης , Λούπασης , Θεοφανίδης , Χριστοδουλόπουλος 21(4), Ρετσινάς 20(3) , Αρνόκουρος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Παπαδόπουλος Ι.): Αρκουμάνης 13(2) , Μαλτίδης 6 Σκορδάς Κουτρόπουλος , Κασσάνος 2, Κουντούρης 9(1) , Αποστολάκης 8, Αδράμης 5(1) Λούκος , Χριστόπουλος , Ρουσσάκος 1, Δούβος 12

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 88-80

Διαιτητές Στρέμπας , Τούσης
Δεκάλεπτα: 26-18, 41-40, 65-58, 88-80
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Βασιλάκος , Ζλάτης): Κόγκας 24(4), Αηδονίδης 8(1) , Νικολάκης 12(1) Δοροβίτσας 7(1) , Παπαγιαννόπουλος 5(1), Πουλόπουλος 2 , Χολέβας 12(1) Σκουμής , Ζέρβας 12(2) , Αλεξόπουλος , Παχής 6 , Παπαδάτος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης): Ρήγος 5, Κόϊκας 3, Φουντής 24(6) Ντώνη 9(2), Καρατζάς 4, Κογιώνης , Δαλμυράς 16(2) Σκοπελίτης 10 , Απαλίδης , Ψαρρός , Ρεπάνης 7(1) Κουτρομπίλας 2

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 60-73

Δεκάλεπτα 21-23, 33-43, 44-57, 60-73
Διαιτητές Τσάτσης Γκανής
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής ): Πέτρου 5(1) Ασημακόπουλος 4, Ρουμελιώτης , Παππάς Τσάβαλος 11(3), Μουζάκης 5, Καρτάλος 11, Εμμανουήλ 6 Αλά , Καλούδης 14, Μελκονιάν 4
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου Μαστρογιάννης): Τσιριγωτάκης 19(3), Γιατράς , Κοκαλιάς 16(2) , Μαραγκόπουλος 17 , Δελής Σαφός , Νοίδης 3, Κανταράκιας 2, Κέκκης 11 , Καψαρίδης 5, Αγραπίδης

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 59-65

Δεκάλεπτα :24-17, 36-36, 43-51, 59-65
Διαιτητές : Παπαφωτίου Σέλληνας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης) : Κοθράς , Βήχος , Αθανασιάδης 10(1) Πολυτάρχου 6 Κουτσουβάς 18(3), Τζώρτζης , Σαραντίδης , Ζάχαρης 16 Συρίγος, Χατζόβουλος , Δόγρανλης 9, Μακαρατζής
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 24(2) Αγγελάκης , Μουργκέλης , Λεβαδείτης 7 , Λαγιόπουλος 20(1), Σουργιάς , Ρούμελης 6 Γκιουρτζίδης 6, Μπουλουδάκης 2, Μαρόπουλος , Γκούμας



Δραπετσώνα -ΝΕ Μεγαρίδος 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right