menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.1.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από το Σάββατο 09.1.16 μέχρι την Παρασκευή 15.1.16

Κοινοποίησέ το :




Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από το Σάββατο 09.1.16 μέχρι την Παρασκευή  15.1.16.


ΣΑΒΒΑΤΟ 09.01.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
Β ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.45 ΒΑΡΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π Β ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Β ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Κ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Κ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΙΑΚΙΝΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΆΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ, ΔΗΜ. ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Κ 3 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κ 3 ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Κ 3 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 13.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 14.00 ΠΕΡΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π  ΣΥΔΚΝΑ(ΧΑ)  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΧΑΊΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΡΟΝΟΥ) 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 17.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ
AN TEΡΨΙΘΕΑΣ ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΎΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΜΗΝΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΝΙ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.30 ΠΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ    ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 13.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 12.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.01.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΣΟΛΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΚΑΝΗΣ Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΑΡΗ ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Β ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΛΕΚΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΜΕΛΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΜΕΛΗΣ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΜΕΛΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΙΙ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΤΣΑΟΥΣΗ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Π ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ) ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΤΣΟΛΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΜΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε  ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 18.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΗΝΑΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ  Κ ΔΙΓΕΝΗ) 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΖΛΑΤΗ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑλΉ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ. ΤΡΑΠΕΖ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ. Κ.Λ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 18.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΤΖΙΜΗΣ ΨΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΙΙ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 11.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ι ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΥΤΗΡΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11.01.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ; ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 19.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΓΡΙΒΑ ΛΥΡΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
Β΄ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 20.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΓ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΣΑΚΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΖ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΤΕΡΖΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑ Μ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.-ΠΆΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 22.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΝΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΤΡΙΤΗ 12.01.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Π ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Β Ε ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Ε ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΡΓΥΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α Π ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α Ε ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α Ε ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Π ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α Π ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ Ε Β ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΘΕΩΝΑΣ ΣΑΚΚΗΣ  ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΒΑΡΗ Ε Β ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΣΑΚΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ Π Β ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Α ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΚΑΤΑΓΑΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.ΙΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π ΜΕΛΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΛΧΟΥΡΑΣ Α ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 19.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ) ΣΥΚΚΝΑ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
2ο ΔΓ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ  21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13.01.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΡΙΒΑ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΟΝΑ ΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΑΊΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 14.01.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΑΡΤ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΠΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ,. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 21.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.01.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right