menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.12.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :






ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 72-60

Δεκάλεπτα : 1914, 37-32 ,57-42 , 72-60
Διαιτητές : Αργυρούδης Ραπτογιάννης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 11,Τριανταφύλλου 3(1), Αντιπάτης 20 , Βουρνάς 2 , Νεδέλκος 17 , Θεοδωρικάκος 14(1), Βούζης -, Δανασής 4, Μαρής1
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Μωραίτης 3(1), Κώνστας 7, Βέλλιου 14(2) , Τερτίκας , Παριανός 7, Ουζούνης Δ. 10(1), Κάππος 8, Κασβής 4 , Αργεντίνης 3, Καραϊσκάκης Β. 2, Ζάβρας 2, Ουζούνης Α.


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 64-73

Δεκάλεπτα : 14-14, 25-36, 39-55, 64-73
Διαιτητές: Παπαφωτίου Γαρατζιώτης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) : Πελιβανίδης 2, Λόης Π. 6, Φύτρος , Μωυσίδης 18((2) , Λόης Γ. 2 , Καρατζάς 2 , Μακρυγιάννης 10(2) , Παππάς 20(3), Σιούτης 2 , Μενιουδάκης 2 , Ρόζος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ(Ιμπραημάκης , Ζαμπέτας ): Αλεξίου 2 , Γκααφάρ 12, Λινάρδος 7(1) , Σονίδης 13(2) Φελλάς 11(2) , Μπουρμπόν 2 , Γιαμπάνης 8, Βασιλάκος 6, Ρουμελιώτης 2, Μαρκουίζος 8(2) , Κάππης 2, Ευκαρπίδης


ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 74-66

Δεκάλεπτα : 19-15, 41-41, 56-46, 74-66
Διαιτητές : Αυγερινός , Δράκος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 13 , Μπάκας , Ρούσσης 1 , Φλέγκας 14, Αλεξανδρόπουλος 19(5), Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος 9(1) , Παπάζογλου 12 , Καραμπίκας , Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Eλενίτσας 2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος-Μπέλος) : Δουσερμετζής 14(1), Δρακόπουλος 21(4), Κοτρότσος , Καβούρης 15(3), Κόκκορης , Παπαγεωργίου 6(1),Μπίχτας , Βεργίνης 4, Παπαδόπουλος 6, Ρουσουνέλος



ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 61-65

Δεκάλεπτα: 16-12, 34-27, 49-43 , 61-65
Διαιτητές: Τσάτσης Αναγνώστου
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Χατήρας 12(3), Βροντάκης 2, Μαγγουρίδης 2, Αγγελίδης 5, Ταμπάσης 11(1) , Βήχος 15, Μαγγανάς 2 Πατμανίδης 2, Κοντοστέργιος 10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 9 , Στεφάνου 6(2) , Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 7(1), Κατσαρέλιας 11, Καρράς 18(2) , Λάσκος 12, Γιάννου 2, Νερούτσος



ΤΑΤΑΥΛΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 47-60

Δεκάλεπτα: 10-14, 25-32, 31-47,47-60
Διαιτητές: Αποστολίδης-Ζαννίδης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 8(1), Σωτηρόπουλος 3, Κουρής 3, Μαράντης, Χιουτακάκος 6, Γιαχαλής 11(2), Κόγιας 5(1), Κουζινόγλου 7, Παδουβάς 1, Κάβουρας 1, Κατσούρης Β. 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης-Τσαμπής): Γκανής 3(1), Κάσσος, Ηλιαδάκης 5(1), Μηνογιάννης 15(3), Κωνσταντίνου 19(1), Μίζης 10, Μωραΐτης 6, Κοτσάνης 2, Δανιάς, Πάντο


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 59-55

Διαιτητές : Τσολάκος , Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-17, 18-28, 41-44, 59-55
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Ζλάτης) :Κυριάκου , Χατζηελευθερίου 2, Διγενής 7 , Ελμάσογλου 4, Αθανασιάδης 8(2), Καλούδης 12(3) , Φατούρος 14(2) , Σίνας 3, Κατσάκος 7, Κοτζαγεωργίου , Χαριτωνίδης , Βάγιας 2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς, Γιαννικάκης) : Μυλωνόπουλος 3(1), Καλφούτζος 14(2) , Σέργης , Δούμπας 4 , Κουτσουμπάκος 9 , Ρίπης 9 , Στεφανής 13(2) , Μπακάλης , Σουρούφης , Ρενιέρης 3

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right