menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.12.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

Καστέλλα -Αετός Καλλιθέας (φωτό Π. Ντζόϊδος) 



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 86-78

Δεκάλεπτα: 16-19, 37-42 , 51-65, 86-78
Διαιτητές : Μαραμής , Παυλόπουλος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης ): Ρήγος 5, Κόϊκας 2 , Φούντης 16(1) , Ντώνη 12(1), Κογιώνης 6, Σαρδέλης , Δαλμυράς 32(3), Σκοπελίτης 4, Ρεπάνης 2 Γιανδήμας 7(1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Παπαδόπουλος Ι. Παπαδόπουλος Φ.) :Αρκουμάνης 13(3) , Μαλτίδης 5(1), Σκορδάς , Κουτρόπουλος 13(4) Κασσάνος 7, Αδράμης 13(3) Αποστολάκης 17, Κουντούρης , Λούκος 2 Χριστόπουλος , Ρουσσάκος 8


ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 76-69(63-63)

Διαιτητές : Μαλανδρής Ισιγώνης
Δεκάλεπτα : 18-18, 34-32, 51-52, 63-63(καν. αγ.) 76-69(παρ.)
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου, ) : Παπαδόπουλος Β. 13(1), Κάκιας , Μακρινός 11(1), Τιόπουλος , Τζοβάρας 9, Παπαδόπουλος Σ. 7, Παρασκευόπουλος 10, Ντάσκας Τ. , Λέσι Λ. , Λέσι Αγγ. 26(1), Φλέσσας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας) : Ευσταθίου 18, Νατσίδης , Μπουζιάνης 8(2) , Κατεβάτης 9, Ντάσκας Θ. 2, Πιστιόλης 15, Φιλίππου 4, Κυπριτίδης 8(1), Βασδέκης 5(1)



ΑΟΝΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 55-70

Δεκάλεπτα : 15-08, 28-27, 37-48, 55-70
Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Τηγάνης
ΑΟΝΑ (Δημητρίου , Θεοφανίδης): Ζευγώλης 2, Μανίκας 16, Θεοδώρου 3, Καμπούρης 11(2), Ψιακής 5(1), Παπαϊωσήφ 9, Λουπάσης , Ζαντιώτης , Χριστοδουλόπουλος , Ρετσινάς
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Νάννος 16 , Δουνιάς 4(1), Στεφάνου 5(1) , Καρασούλας 10, Τόμπρος 7 , Μπουρβάνης 12, Καραδημητρίου , Κούμενος 8(2), Καρατζόγλου 8(2)


ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 102-73

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. Δελαγραμμάτικας
Δεκάλεπτα : 28-15, 52-39, 77-57,102-73
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης): Τσιριγωτάκης 19(4) , Γιατράς , Κοκαλιάς 15(1) Μαραγκόπουλος 19(1), Αγραπίδης 2, Σαφός 3, Νοίδης 5, Κανταράκιας 12(1), Κέκκης 11(1), Καψαρίδης 16, Κανούρης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος 3, Μαγγωνάκης 22, Χασομέρης 3(1) , Ευστρατίου , Λεβαδείτης 5(1) , Λαγιόπουλος 20, Σουργιάς , Ρούμελης 4 , Γκιουρτζίδης 4, Μπολουδάκης 6(1), Μαρόπουλος 4, Γκούμας 2


ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 38-50

Διαιτητές : Αναγνώστου, Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα : 14-16, 20-26, 29-40, 38-50
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής): Πέτρου 5(1), Ασημακόπουλος , Ρουμελιώτης 1 Παππάς Τσάβαλος 2, Μουζάκης 7, Καρτάλος 5, Εμμανουήλ 5(1) Αλά , Καλούδης 10(1) , Μελκονιάν 3
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ( Καψιμάλης Παλτσόγλου): Τάγκαλος 5(1), Γιοβάς 13(1), Σέϊφερ , Καλαβρίας 3(1) Δημητρίου 5(1) , Θεοχάρης 12 , Γουλανδρής , Πολυχρονόπουλος 3, Λίπας 9(3)

Προοδευτική Δραπετσώνα (φωτό Βουλγαράκης) 
Δραπετσώνα (φωτό Βουλγαράκης) 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 58-68

Διαιτητές: Τσάτσης , Μαραβέλιας
Δεκάλεπτα : 10-12, 28-32, 45-52, 58-68
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ(Ρουμελιώτης Σταυρακάκης ) : Μπουλαντζάς , Βήχος 2, Αθανασιάδης 7(1) , Πολυτάρχου 4, Κουτσουβάς 22(4) , Κοθράς, Σαραντίδης 9(2), Ζάχαρης 14 , Χατζόβουλος Τζώρτζης Συρίγος
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης ): Βαρλάς 5, Αρμανίδης 7(1) , Σίνος 18(2) Ιωαννίδης 4, Τσουκάτος , Σαράντης 12(2), Φάβας 2, Πεζιρκιανίδης 12(1) , Τσελέκος 8, Καμάρας , Χατζηκωνσταντίνου, Γεράνιος


ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 67-58

Δεκάλεπτα : 14-24, 27-42, 46-53, 67-58
Διαιτητές : Zακεστίδης Ζαννίδης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Βασιλάκος , Ζλάτης) : Κόγκας 2, Αηδονίδης 2, Νικολάκης 19(1) , Δοροβίτσας 3(1) , Σκούμης , Παπαδάκης 9, Χολέβας 13(3), Μαρκόπουλος 12 , Ζέρβας , Μπουγάτσος , Παχής 7, Συμεωνίδης
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης) :Τριάντης , Κοντόπουλος 11, Αβραμίδης 6(1) , Κουλουριώτης 3(1), Ντινόπουλος 7(2), Λιτόπουλος 12, Θεοδόσης 9(1), Αντωνίου 5, Καράμπελας 5(1) , Κόμπουλης , Μήτσος , Μπίμπας


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right