menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.12.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από την Κυριακή 3.1.16 μέχρι την Παρασκευή 8.1.16

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Κυριακή 03.01.16 μέχρι και την Παρασκευή 08.01.16.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.01.16
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΑΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04.01.16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ..ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 20.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. - ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΟΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


ΤΡΙΤΗ 05.01.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
2ο ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΥΜ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΓΟΡΙΩΝ  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ KATΣΙΠΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
----------------------------------------------------------------------------
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ.   ΥΠΟΛ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΙΙ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ) ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45  ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΠΕΜΠΤΗ 07.01.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΆΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 17.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΤΣΙΧΛΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.01.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΑΚΚΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛΑ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ









Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right