menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.12.15 από isaak

Η 3η και 4η αγωνιστική στον Αστακό

Κοινοποίησέ το :

Στο 32ο Τουρνουά Χριστουγέννων Παίδων «Πέτρος Καπαγέρωφ» που διεξάγεται στoν Αστακό Αιτωλοακαρνανίας (27-30 Δεκεμβρίου) και διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., την ΕΣΚΑΒΔΕ και το Δήμο Ξηρομέρου, είχαμε τα ακόλουθα αποτελέσματα για την τρίτη και τέταρτη αγωνιστική
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Α΄57
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Β' 69
Δεκάλεπτα: 12-11, 29-29, 47-47, 57-69
Διαιτητές: Ασημακάκη-Κορδοπάτη
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Α΄ (Mανωλιτσάκης): Κολοβός 1, Χρονόπουλος 6 (2), Τσούκας 15, Μπαρμπούρης, Καφέζας, Ζαγαλίκης 3 (1), Μούτσα 9 (2), Κοντζόγλου 6, Σαλαγιάννης, Καραγεωργίου 10 (1), Καδράς 2, Γκουντίδης 5 (1).
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Β΄ (Καραπιπέρης): Δατσιάδης 11, Παπαμήτρου 4, Χριστοδούλης, Μικελάτος 2, Κουντίδης 6, Μπουγάς, Διαλεσιώτης 4, Χριστοφορίδης 11 (1), Κουρτίδης 21 (1), Παπαφωτίου 4, Παπανδρεόπουλος 6, Βούλγαρης.

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΣΤΑΚΟΥ  56
ΕΣΚΑΝΑ 60
Δεκάλεπτα: 14-17, 33-24, 40-45, 56-60
Διαιτητές: Ασημακάκη-Κορδοπάτη
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΣΤΑΚΟΥ ( Αραπατσάνης): Τσιλιγιάννης, Ρήγαλος, Σαλαγιάννης, Τσέπας 6 (2), Μπεκατώρος 7 (1), Σόμπολος, Πέττας 5, Μπαρμπέρης, Στεργίου 15, Σολδάτος 14, Κόκκιος 3, Μπακάλης 6.
ΕΣΚΑΝΑ (Ράμμος): Τάγκας 2, Φιλίππου 2, Γραμματικός 7, Ραγιάς 21, Μπουρσούκης 14 (1), Σαρλάνης 2, Παπασημάκης, Λογοθέτης, Ιωσηφίδης 3, Καραϊσκος 9.

ΕΚΑΣΘ  45
ΕΣΚΑ 88
Δεκάλεπτα: 12-16, 26-41, 33-59, 45-88
Διαιτητές: Ασημακάκη-Κορδοπάτη
ΕΚΑΣΘ (Μπιτζάνης): Γκύζης 4, Κυφωνίδης 4, Κοτρώτσιος, Ζούντζας 13, Τσίρμπας 5 (1), Σαλαγιάννης, Πράπας 3, Γεωργαλάς 9, Φυλάκης 5 (1), Παπασάβογλου 2.
ΕΣΚΑ (Καλαϊτζής): Λαμπρόπουλος 7 (1), Κωστόπουλος 4,  Καράμπελας 4, Σταυρακούκας 21 (3), Σπύρογλου 10, Παπαδόπουλος 7 (1), Ευαγγελιάδης 11, Ταταράκης 4, Μιχάλης 3 (1), Οικονόμου 17 (2).

4η αγωνιστική
ΕΣΚΑΝΑ  53
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Α΄ 53
Δεκάλεπτα: 19-13, 33-29, 45-36, 53-53
Διαιτητές: Τσίγας- Μίγδος
ΕΣΚΑΝΑ (Ράμμος): Τάγκας 2, Φιλίππου 5 (1), Γραμματικός 8, Ραγιάς 21, Μπουρσούκης 3, Σαρλάνης 6, Παπασημάκης, Λογοθέτης 2, Ιωσηφίδης, Καραϊσκος 6.
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Α΄ (Mανωλιτσάκης): Κολοβός, Χρονόπουλος 4 (1), Τσούκας 6 (1), Μπαρμπούρης 2, Καφέζας 13 (2), Ζαγαλίκης 3 (1), Μούτσα 7, Κουτζόγλου 8 (2), Σαλαγιάννης, Καραγεωργίου 6, Καδράς, Γκουτίδης 4.

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΣΤΑΚΟΥ 66
ΕΚΑΣΘ 70
Δεκάλεπτα: 17-24, 38-42, 52-57, 66-70
Διαιτητές: Τσίγας- Μίγδος
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΣΤΑΚΟΥ ( Αραπατσάνης): Τσιλιγιάννης, Ρήγαλος 5 (1), Σαλαγιάννης 2, Τσέπας 4, Μπεκατώρος 16 (3), Σόμπολος , Πέττας 6, Μπαρμπέρης , Στεργίου 13, Σολδάτος 4, Κόκκιος 8 (1), Μπακάλης 8.
ΕΚΑΣΘ (Μπιτζάνης): Γκύζης 10, Κυφωνίδης 11 (1), Κοτρώτσιος 4, Ζούντζας 17 (2), Τσίρμπας 5, Σαλαγιάννης 5, Πράπας 8, Γεωργαλάς 7, Φυλάκης 2, Παπασάβογλου 1.


ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Β΄59
ΕΣΚΑ 79
Δεκάλεπτα: 12-7, 38-30, 45-54, 59-79
Διαιτητές: Τσίγας- Μίγδος
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Β΄ (Καραπιπέρης): Δατσιάδης 9 (1), Παπαμήτρου 2, Μικελάτος, Γκαντίδης 5, Μπουγάς 1, Διαλεσιώτης 4, Χριστοφορίδης 16, Κουρτίδης 11, Παπαφωτίου 2, Παπανδρεόπουλος 9, Βούλγαρης.

ΕΣΚΑ (Καλαϊτζής): Λαμπρόπουλος 7 (1), Κωστόπουλος 12 (1),  Καράμπελας 4, Σταυρακούκας 7 (1), Σπύρογλου, Παπαδόπουλος 6, Ευαγγελιάδης 17, Ταταράκης 5 (1), Μιχάλης 3 (1), Οικονόμου 12.





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right