menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.12.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 17.12.15 έως Κυριακή 27.12.15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Πέμπτη 17.12.15 μέχρι και την Τετάρτη 23.12.15.


ΠΕΜΠΤΗ 17.12.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ANTΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΜΙΧΑΣ Γ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Α
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.12.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΝΤΑΣ  ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ    ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΡΙΛΙΓΓΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ  19.12.15
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ Ε ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α΄ 19.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦΑΔ 12.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Α ΖΑΓΟΥΡΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Β ΦΑΣΟΛΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦΑΔ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ.  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦΑΔ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ)   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 17.15 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ Π ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ  ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

---------------------------------------------------
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ)  ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ Κ ΔΙΓΕΝΗ 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 18.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ  ΛΙΑΠΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΧΑΣΑΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΣΥΔΚΝΑ (ΑΛ) ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ  10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝ 09.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝ 10.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΜΙΝΙ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 08.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 09.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   20.12.15
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΣΟΛΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΟΒΗΛ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΝΕΑΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Β ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Π Α ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π  Β ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
Π-Ε Γ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ Π ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Π ΠΕΠΠΑΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ Π   ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ , ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 17.15 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΜΙΧΑ Μ ΜΗΝΑΣ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΜΙΧΑ Μ.  ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ Ε ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΌΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.45 ΑΟΝΑ- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΖΕΡΙΤΗΣ Α


ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ & ΔΙΓ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΑΡΗ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΑΡΓΥΡΗ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ   21.12.15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΦΑΚΩΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ,  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΑΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Ν/. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


ΤΡΙΤΗ  22.12.15
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄Β΄
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ  ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΤΕΡΖΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΛΥΡΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ Π Α ΣΕΛΛ ΗΝΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΣΕΛΛΛΗΝΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ΄. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Α ΤΣΑΤΣΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α ΤΣΑΤΣΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΒΑΡΗ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Β ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΥΚΚΝΑ -ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΓΚΑΝΗΣ Α.  ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Β ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗ ΣΝ ΣΜΥΡ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝΑ Ε
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ(ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ)  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   ΣΥΚΚΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ   23.12.15
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΠΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ Ε
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΑΛΛΑΣ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ   27.12.15
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  11.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right