menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.12.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :








ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 64-55

Δεκάλεπτα : 17-13, 34-25, 50-44, 64-55
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Ιερωνυμάκης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης-Τσαμπράς): Γκανής 15(4), Κάσσος, Γιαννακόπουλος 2, Ηλιαδάκης 8(1) , Μηνογιάννης 9, Κωνσταντίνου 17(2), Μίζης 9, Μωραΐτης 2, Κοτσάνης , Δανιάς , Αγρίμης , Πάντο 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Κατήρας , Βροντάκης 5(1), Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 8, Ταμπάσης 18 , Μπαμπούνης 3, Καμακάρης 4, Βήχος 6 , Μαγγανάς , Πατμανίδης 9(1), Κορκίδης Κοντοστέργιος 2


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. 79-85(73-73)

Διαιτητές : Σέλληνας , Ξοχάκης
Δεκάλεπτα: 21-08, 39-29, 59-50, 73-73(καν. αγ.), 79-85
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Ζλάτης) :Κυριάκου - , Χατζηελευθερίου 14, Διγενής 4 , Ελμάσογλου -, Αθανασιάδης 6(2), Καλούδης 18(5) , Φατούρος 11(3) , Σίνας 7, Κατσάκος 6, Κοτζαγεωργίου 9, Χαριτωνίδης 4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) : Πελιβανίδης 9, Λόης Π. 4, Φύτρος 17(1), Μωυσίδης 22(1) , Λόης Γ. , Καρατζάς , Μακρυγιάννης 11(1) , Παππάς 1, Σιούτης 12 , Μενιουδάκης , Λουίζι , Ρόζος 9(2)



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 70-52

Δεκάλεπτα : 09-09, 24-20, 44-39, 70-52
Διαιτητές : Λαζαρίδης Χατζόπουλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 13 , Στεφάνου 12(3) , Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 18(4), Κατσαρέλιας 9, Καρράς 9 , Λάσκος 9 , Γιάννου , Ρομάϊ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας, Δαχρετζής ) Σιρόγλου 8(1) , Σαρρής 2, Κάτσικας 3, Μπακάλης Βαγγ. 8, Γαϊτάνος ,Κουνάδης 11, Αγγελόπουλος , Μπήτρος 7, Μπακάλης Στέλιος , Κάτσας



ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 66-68

Δεκάλεπτα : 15-11, 35-27, 47-44, 66-68
Διαιτητές: Αργυρούδης Γκανής Ι
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος-Μπέλλος) : Δουσερμετζής 10(1), Δρακόπουλος 21(1), Κοτρότσος 9(1), Καβούρης 11(1), Παπαγεωργίου 8(2), Βεργίνης 2, Παπαδόπουλος 5(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ(Ιμπραημάκης , Νικολάου ): Αλεξίου 6(1) , Γκααφάρ 1, Ζαμπέτας 5, Σονίδης 12 , Φελλάς 10(2) , Γιαμπάνης 10(1), Βασιλάκος 2, Μαρκουίζος 5(1), Κάππης 10(1) , Ευκαρπίδης 7(1)


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 57-72

Δεκάλεπτα : 15-14, 26-26, 42-50, 57-72
Διαιτητές : Αποστολίδης Κομιανός
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς, Γιαννικάκης) : Παναγόπουλος 4, Μυλωνόπουλος - , Σέργης 7(1), Δούμπας 11(1) , Κουτσουμπάκος 10 , Ρίπης 8 , Στεφανής 3 , Μπακάλης -, Κοκιούσης 13 , Ρενιέρης 1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 15,Τριανταφύλλου , Αντιπάτης 27(2) , Γιαννακής 1, Βουρνάς 4,Μαυριοειδάκος, Νεδέλκος 12(1) , Θεοδωρικάκος 3(1) , Βούζης , Παγάνης , Δανασής 5 , Μαρής 5(1)
ΑΟΚ Ν. Σμύρνη- Δάφνη Αγ. Δμ. 



ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 45-63

Δεκάλεπτα : 19-24, 27-38, 37-57, 45-63
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος , Μελισσάρης
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Αποστόλου 7, Μυλωνάς 2, Κάβουρας 2 , Πόθος , Δεμένικος 11 , Γιαννακόδημος Η. 4, Γιαννακόδημος Λ. 8, Πολυχρονάκης , Καρούζος 5(1) , Καλογεροπουλος 4, Μπανιώτης 2 , Σχοινάς.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Κ. , Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 8 , Μπάκας , Ρούσσης 6 , Φλέγκας 21, Αλεξανδρόπουλος 8(2) , Μαστρογιάννης 3(1), Παπαδόπουλος 7 , Παπάζογλου 6, Καραμπίκας , Μπενιαμίν 2, Μέτάϊ , Eλενίτσας 2


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 58-65

Δεκάλεπτα: 10-12, 32-31, 47-46, 58-65
Διαιτητές: Χρηστίδης Π. Πολύζος
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Κλάδης Α. 3(1),Μωραΐτης 8(2),Κώνστας,Ουζούνης Δ. 7(1),Τερτίκας 5,Παριανός 5(1),Κάππος 8,Καραϊσκάκης Μ. 4,Βέλιου 4,Καραϊσκάκης Ε. 3(1),Ζάβρας 5(1),Ουζούνης Α 6(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 15(1), Κουρής 21(2), Κουζινόγλου 7, Χιουτακάκος 10, Γιαχαλής 4, Παδουβάς 2, Κάβουρας 3, Κατσούρης Β. 3



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right