menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.12.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :








ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 64-55

Δεκάλεπτα : 17-13, 34-25, 50-44, 64-55
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Ιερωνυμάκης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης-Τσαμπράς): Γκανής 15(4), Κάσσος, Γιαννακόπουλος 2, Ηλιαδάκης 8(1) , Μηνογιάννης 9, Κωνσταντίνου 17(2), Μίζης 9, Μωραΐτης 2, Κοτσάνης , Δανιάς , Αγρίμης , Πάντο 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Κατήρας , Βροντάκης 5(1), Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 8, Ταμπάσης 18 , Μπαμπούνης 3, Καμακάρης 4, Βήχος 6 , Μαγγανάς , Πατμανίδης 9(1), Κορκίδης Κοντοστέργιος 2


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. 79-85(73-73)

Διαιτητές : Σέλληνας , Ξοχάκης
Δεκάλεπτα: 21-08, 39-29, 59-50, 73-73(καν. αγ.), 79-85
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Ζλάτης) :Κυριάκου - , Χατζηελευθερίου 14, Διγενής 4 , Ελμάσογλου -, Αθανασιάδης 6(2), Καλούδης 18(5) , Φατούρος 11(3) , Σίνας 7, Κατσάκος 6, Κοτζαγεωργίου 9, Χαριτωνίδης 4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) : Πελιβανίδης 9, Λόης Π. 4, Φύτρος 17(1), Μωυσίδης 22(1) , Λόης Γ. , Καρατζάς , Μακρυγιάννης 11(1) , Παππάς 1, Σιούτης 12 , Μενιουδάκης , Λουίζι , Ρόζος 9(2)



ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 70-52

Δεκάλεπτα : 09-09, 24-20, 44-39, 70-52
Διαιτητές : Λαζαρίδης Χατζόπουλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 13 , Στεφάνου 12(3) , Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 18(4), Κατσαρέλιας 9, Καρράς 9 , Λάσκος 9 , Γιάννου , Ρομάϊ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας, Δαχρετζής ) Σιρόγλου 8(1) , Σαρρής 2, Κάτσικας 3, Μπακάλης Βαγγ. 8, Γαϊτάνος ,Κουνάδης 11, Αγγελόπουλος , Μπήτρος 7, Μπακάλης Στέλιος , Κάτσας



ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 66-68

Δεκάλεπτα : 15-11, 35-27, 47-44, 66-68
Διαιτητές: Αργυρούδης Γκανής Ι
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος-Μπέλλος) : Δουσερμετζής 10(1), Δρακόπουλος 21(1), Κοτρότσος 9(1), Καβούρης 11(1), Παπαγεωργίου 8(2), Βεργίνης 2, Παπαδόπουλος 5(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ(Ιμπραημάκης , Νικολάου ): Αλεξίου 6(1) , Γκααφάρ 1, Ζαμπέτας 5, Σονίδης 12 , Φελλάς 10(2) , Γιαμπάνης 10(1), Βασιλάκος 2, Μαρκουίζος 5(1), Κάππης 10(1) , Ευκαρπίδης 7(1)


ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 57-72

Δεκάλεπτα : 15-14, 26-26, 42-50, 57-72
Διαιτητές : Αποστολίδης Κομιανός
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς, Γιαννικάκης) : Παναγόπουλος 4, Μυλωνόπουλος - , Σέργης 7(1), Δούμπας 11(1) , Κουτσουμπάκος 10 , Ρίπης 8 , Στεφανής 3 , Μπακάλης -, Κοκιούσης 13 , Ρενιέρης 1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 15,Τριανταφύλλου , Αντιπάτης 27(2) , Γιαννακής 1, Βουρνάς 4,Μαυριοειδάκος, Νεδέλκος 12(1) , Θεοδωρικάκος 3(1) , Βούζης , Παγάνης , Δανασής 5 , Μαρής 5(1)
ΑΟΚ Ν. Σμύρνη- Δάφνη Αγ. Δμ. 



ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 45-63

Δεκάλεπτα : 19-24, 27-38, 37-57, 45-63
Διαιτητές : Θεοδωρόπουλος , Μελισσάρης
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Αποστόλου 7, Μυλωνάς 2, Κάβουρας 2 , Πόθος , Δεμένικος 11 , Γιαννακόδημος Η. 4, Γιαννακόδημος Λ. 8, Πολυχρονάκης , Καρούζος 5(1) , Καλογεροπουλος 4, Μπανιώτης 2 , Σχοινάς.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Κ. , Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 8 , Μπάκας , Ρούσσης 6 , Φλέγκας 21, Αλεξανδρόπουλος 8(2) , Μαστρογιάννης 3(1), Παπαδόπουλος 7 , Παπάζογλου 6, Καραμπίκας , Μπενιαμίν 2, Μέτάϊ , Eλενίτσας 2


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 58-65

Δεκάλεπτα: 10-12, 32-31, 47-46, 58-65
Διαιτητές: Χρηστίδης Π. Πολύζος
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Κλάδης Α. 3(1),Μωραΐτης 8(2),Κώνστας,Ουζούνης Δ. 7(1),Τερτίκας 5,Παριανός 5(1),Κάππος 8,Καραϊσκάκης Μ. 4,Βέλιου 4,Καραϊσκάκης Ε. 3(1),Ζάβρας 5(1),Ουζούνης Α 6(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 15(1), Κουρής 21(2), Κουζινόγλου 7, Χιουτακάκος 10, Γιαχαλής 4, Παδουβάς 2, Κάβουρας 3, Κατσούρης Β. 3



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right

Χορηγοί - footer

SPOSA SPORT GROUP

Δραστηριοποιείται στην παραγωγή αθλητικών ειδών για το μπάσκετ και άλλα αθλήματα, όπως το ποδόσφαιρο και το βόλεϊ

Οι μπάλες μπάσκετ της Molten έχουν αναγνωριστεί από τη FIBA WORLD και FIBA EUROPE ως οι επίσημες μπάλες όλων των διοργανώσεων τους.

Δες αναλυτικά

ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΓΩΝΩΝ & EVENTS

DimSta HEALTH
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΓΩΝΩΝ & EVENTS
Λ.ΚΥΜΗΣ 149 - 151 22 ΜΑΡΟΥΣΙ
211 012 87 46 και 47

ΤΗΛ : 211 012 87 46 - 211 012 87 47
FAX: 211 012 84 47

Δες αναλυτικά

ΜΕΤΑΞΟΓΡΑΦΙΚΗ

ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ - ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ OFFSET
ΧΡΥΣΟΤΥΠΙΕΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ Π. ΤΣΙΤΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε.

Αρετιάδος 4, ΤΚ 176 73 Καλλιθέα
Τηλ/Φαξ : 210 959 3930
email : tptsitos@gmail.com

Δες αναλυτικά

NIKH ΑΒΕΕ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ

NIKH ΑΒΕΕ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 37 , 174 55 ΑΛΙΜΟΣ , ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: 210 9843885-6 , 210 9854955-6
Φαξ: 210 9838378 , 210 9854957
e-mail.: nikh@nikhcups.gr / info@nikhcups.gr
Facebook: www.facebook.com/NikhCups.

Με αξιοπιστία και συνέπεια, 30 χρόνια τώρα, στο χώρο του Αθλητικού Επάθλου.

Δες αναλυτικά

Patisserie Riviera

Patisserie Riviera
ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
Τρίτωνος 119 Παλαιό Φάληρο 17562 , ΑΘΗΝΑ
Τηλ.: +30 210 98 26 670
e-mail.: rivierapatisserie@gmail.com
Facebook: facebook.com/riviera.patisserie

Το Ζαχαροπλαστείο/Patisserie Riviera στο Π.Φάληρο για πάνω από 35 χρόνια αποτελεί σημείο αναφοράς σε παραδοσιακά γλυκά με πολίτικες μυρωδιές

Δες αναλυτικά