menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.12.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 10.12.15 έως Παρασκευή 18.12.15

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Πέμπτη 10.12.15 μέχρι και την Παρασκευή 18.12.15.


ΠΕΜΠΤΗ 10.12.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ.ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  ΣΙΩΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ΄ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΘΕΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.12.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ   ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 12.12.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ -ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 10.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝ) 10.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΙΝΙ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΝΙ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΝΙ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΒΑΡΗ ΜΙΝΙ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Γ΄ΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΝΙ  ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΑΡΓΥΡΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΝΙ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΜΠ. ΑΚΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΟΝΑ ΜΙΝΙ ΣΕΔΚΑ (Β) ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΝΙ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΝΙ ΜΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΜΠ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΜΠ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜΠ ΧΟΝΔΡΟΥ Ε.  ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν,. ΣΜ ΑΟΝΑ ΠΑΜΠ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΜΠ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΜΠ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜΠ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜΠ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜΠ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΜΠ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜΠ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΜΠ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΜΠ ΣΕΔΚΑ (Β) ΜΗΝΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΠΑΜΠ ΡΟΖΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΑΙΤΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ,. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗ Α
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β KONTAΡΑΤΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (ΥΠΟΛΟΙΠΟ) Ε Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
KOΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ Κ1 ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ    ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Κ1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κ1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΖ Ζ ΛΈΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Κ1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Κ2 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ2 ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕΧΟΠ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κ2 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Κ3 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κ3 ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κ3 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΝΕΑΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ &ΛΑΜΠ) 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΧΟΝΔΡΟΥ Ε. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΪΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 14.00 ΠΕΡΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ Π ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.30 ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 13.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΑΚΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣΕΛ -ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ZIAKA ΣΥΚΚΝΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 13.12.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΛΕΚΟΥ
2ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΛΕΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ (ΚΛΕΙΣΤΟ) 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.00 ΠΕΡΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΥ Ε ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  Ε
 ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΑΤΣΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 15.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑϊΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΤΡΙΜΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΟΥΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Π ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
------------------------------------
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΡΟΖΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ.-  ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α


ΔΕΥΤΕΡΑ 14.12.15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ -ΠΕΡΑΜΑ ΓΡΙΒΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΑΡΟΖΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΞ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΛΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ Ε. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΒΑΡΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ..ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΣΚΑΛΤΣΗΣ  ΦΑΚΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ


ΤΡΙΤΗ 15.12.15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄-Β΄
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Π Α ΛΥΡΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Ε Α ΛΥΡΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΛΑΖΟΓΚΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΛΑΖΟΓΚΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 22.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΑΡΗ Ε Β ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΙΧΑΣ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β ΠΟΝΤΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΠΟΝΤΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΣΙΩΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
AN ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΟΒΗΛ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ     ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ   ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2o ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 22.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ  16.12.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21,,45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

NEANIΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΉΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΙΑΚΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΖΟΓΚΑ  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 


ΠΕΜΠΤΗ 17.12.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ANTΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΜΙΧΑΣ Γ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΕΦΗΒΟΙ Α
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.12.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΟΝΤΑΣ  ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  ΑΕ ΡΕΝΤΗ    ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right