menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.11.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Λέων Μοσχ.- Δάφνη Αγ. Δημ 60-67 








ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ 73-70

Διαιτητές: Παπαφωτίου , Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα: 16-18, 33-36, 49-51, 73-70
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 9 , Στεφάνου 8(2) , Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 18(3), Λαγός 2, Καρράς 20(1) , Λάσκος 16, Γιάννου, Νερούτσος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) :Νικολόης 14(3) , Σωτηρόπουλος 2, Λυμνίδης , Μαράντης , Χιουτακάκος 4, Γιαχαλής 8(2), Κουρής 13(3), Κουζινόγλου 10, Κάβουρας Κ. Κατσούρης Β. 14(1)


ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 56-65 παρ. (καν. αγ. 54-54)

Δεκάλεπτα : 14-16,22-25, 40-40, 54-54(καν. αγ.) 56-65 (παρ.)
Διαιτητές :Πόντας , Ορφανός
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος-Μπέλος) : Δουσερμετζής9(1), Δρακόπουλος 16, Κοτρότσος 4, Καβούρης 14(2), Μπίχτας, Κόκκορης, Παπαγεωργίου 6, Αναγνωστόπουλος, Παπαδόπουλος 7(1), Ρουσουνέλος
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ(Καβάσιλας, Δαχρετζής) Σιρόγλου 11,Σαρρής 2, Κάτσικας 2, Κουνάδης 21, Αγγελόπουλος 3(1), Μπήτρος 4(1), Γαϊτάνος 4(1), Μπακάλης Στέλιος, Κάτσας 18(1)



ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 91 64

Δεκάλεπτα : 16-19 , 40-44, 66-52, 91-64
Διαιτητές: Αποστολίδης , Γκανής
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς, Γιαννικάκης) : Μυλωνόπουλος 4(1), Καλφούτζος 13(1) , Σέργης 2 , Δούμπας 7 , Κουτσουμπάκος 6 , Ρίπης 8 , Στεφανής 27(3) , Μπακάλης , Κοκιούσης 7(1) , Σουρούφης 2 , Ρενιέρης 15 , Λιακάκης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) :Καραμολέγκος 7 , Λόης Π. 14 , Βλάχος , Φύτρος 5 (1) , Λόης Γ. 4 , Καρατζάς 9 , Μακρυγιάννης 10(1) , Παππάς 3(1), Σιούτης 2 , Μενιουδάκης 2 , Κάκαλης , Ρόζος 8(2)


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. 60-67

Διαιτητές: Αγρογιάννης Μανουσόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-14, 25-25, 44-44, 60-67
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ(Ιμπραημάκης Γιαμπάνης): Αλεξίου 7(1) , Γκααφάρ, Ζαμπέτας 5, Σονίδης 14(2) Φελλάς 5(1) , Μπουρμπόν 3(1) , Βασιλάκος 4, Νικολάου, Μαρκουίζος 17(1) , Κάππης 2, Ευκαρπίδης 3(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος ,Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 11(1) , Μπάκας 7, Ρούσσης 7(1) , Φλέγκας , Αλεξανδρόππουλος 14(4), Μαστρογιάννης 4, Παπαδόπουλος 12(2) , Παπάζογλου 7 , Καραμπίκας 2, Μπενιαμίν 2, Μετάϊ , Eλενίτσας


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 74-49

Δεκάλεπτα : 20-10, 39-24 ,60-33, 74-49
Διαιτητές : :Χριστοδουλάκης,Τούσης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) Γκανής 11(3), Κάσσος2, Ηλιαδάκης10(1) , Μηνόγιαννης11, Κωνσταντίνου 14(2),Τρούλης, Μίζης 19, Μωραΐτης 3, Κοτσάνης , Δανιάς , Αγρίμης, Πάντος4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης7,Τριανταφύλλου 9(3), Αντιπάτης 4 , Γιαννακής 3(1), Βουρνάς 7(1) , Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 3 , Θεοδωρικάκος 11, Βούζης , Παγάνης , Δανασής 5(1), Μαρής


ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 53-48

Διαιτητές: Αντωνίου , Σάκκης
Δεκάλεπτα : 13-12, 29-24, 38-41, 53-48
AΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης, Χανιωτάκης ) :Αποστόλου , Μυλωνάς 12(1), Κάβουρας 7(1) , Πελέκης 7, Δομένικος 7(1), Ανδρεαδάκης 6, Καλογερόπουλος 2, Μπανιώτης , Σχοινάς , Γιαννακόδημος Α. , Πολυχρονάκης , Καρούζος 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Χατήρας 3, Βροντάκης 2, Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 7, Ταμπάσης 8 , Νικόλτσος , Καμακάρης 8, Βήχος, Μαγγανάς, Πατμανίδης 12, Κορκίδης , Κοντοστέργιος 8(1)


AΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 58-44

Διαιτητές : Μαγγωνάκης , Αχιλλέως
Δεκάλεπτα: 20-06, 32-23, 45-37, 58-44
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Τσαλής ,Μωραίτης 5(1), Κώνστας 5, Παριανός 8(2), Κασβής 4, Ουζούνης Δ. 16(3), Κάππος 2 ,Παναγόπουλος 3(1) , Καραϊσκάκης Μ. 2, Καραϊσκάκης Β. 5(1), , Ζάβρας 3(1), Ουζούνης Α. 5(1)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Ζλάτης) :Κυριάκου 7(1) , Χατζηελευθερίου , Ελμάσογλου 5, Αθανασιάδης 5(1), Καλούδης 6(2), Οικονόμου 3(1) , Φατούρος 4,Αναγνωστίδης, Σίνας , Κατσάκος , Κοτζαγεωργίου 7, Χαριτωνίδης 7(1)


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right