Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ









ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 57-61

Δεκάλεπτα 14-12,30-28,40-43,57-61
Διαιτητές : Χρηστίδης,Μουτσόπουλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής 11(2) ,Κάσσος 1, Γιαννακόπουλος 7 , Μηνόγιαννης 8 , Κωνσταντίνου 6(1) , Μίζης12 .,Ηλιαδακης 7(1), Κοτσάνης 3(1) , Δανιάς , Πάντο 2, Αγρίμης
ΠΗΓΑΣΟΣ(Κουκιάς, Γιαννικάκης): Παναγόπουλος , Καλφούντζος 13(3), Μυλωνόπουλος, Δούμπας 7 , Κουτσουμπάκος 6, Ρίππης11 , Στεφανής 12(4) , Μπακάλης , Κοκιούσης 4, Λεβεντης,Ρενιέρης 8,Γιαννικάκης





Μοναδική αήττητη ομάδα μακριά από τον Κορυδαλλό ο Πήγασος !





ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 72-55

Δεκάλεπτα :27-10, 35-26, 57-42, 72-55
Διαιτητές : Καλογριάς , Γκανής Α.
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Τσαλής ,Μωραίτης 6(2), Κώνστας 15(2) Βέλιου 5(1) , Παριανός , Ουζούνης Δ. 13(3), Κάππος 12 ,Κασβής, Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Β. 4, , Ζάβρας 6(2), Ουζούνης Α. 11(1)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Τουρκίστας ) : Πελιβανίδης 3(1) , Λόης Π. 9(1), Βλάχος Γ. 2 , Φύτρος 13(1), Λόης Γ. 3, Μακρυγιάννης 7, Παππάς 2, Μενιουδάκης 9, Κακαλής , Σιούτης 7(1)




ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΟΣΧ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 78-64

Δεκάλεπτα: 20-13, 37-27, 64-46, 78-64
Διαιτητές: Αυγερινός , Βουγιουκλάκης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης, Ρουμελιώτης ): Ζαμπέτας 3, Γκααφάρ 4, Λινάρδος 3(1), Αλεξίου 9(1), Φελλάς 17(5), Σονίδης 15(3), Γιαμπάνης 4, Βασιλάκος 2, Νικολάου , Μαρκουίζος 14(2), Κάππης 2,Ευκαρπίδης 6(2)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας ) Κατήρας 6(1) , Βροντάκης 10(2), Μαγγουρίδης 4, Αγγελίδης 2, Ταμπάσης 16, Νικόλτσος , Καμακάρης 4 , Χανδρινός 6(1), Μαγγανάς 4, Πατμανίδης 4 , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 8





ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 69-63

Διαιτητές : Γιακείμη , Μαγγωνάκης
Δεκάλεπτα : 21-06, 37-24, 49-44, 69-63
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 14(1) , Κακαράτζας 6, Ρούσσης , Φλέγκας 17 , Αλεξανδρόπουλος 16(4) Μαστρογιάννης 10(2), Παπαδόπουλος , Παπάζογλου 2, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Ελενίτσας
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Καβάσιλας, Δαχρεντζής) : Σιρόγλου 21(2), Σαρρής , Κατσικάς , Γκέρκι , Βουλγαράκης 3(1) , Μπακάλης 5 , Γαϊτάνος , Αγγελόπουλος 12(2) , Μπήτρος 9(1), Κάτσας 13(2)




ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 55-49

Δεκάλεπτα 16-12, 28-23, 42-30, 55-49
Διαιτητές : Μανουσόπουλος , Μιχαηλίδης
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 11 , Στεφάνου 3(1) Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 10(2), Κατσαρέλιας 4, Καρράς 14 , Λάσκος 9, Γιάννου Κοντούλης 2 , Νερούτσος 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) : Διγενής 3 , Χατζηελευθερίου 4, Ελμάσογλου 6, Κυριακού 3(1) , Καλούδης 14(3), Οικονόμου , Φατούρος 2, Βάγιας , Σίνας 8, Κατσάκος 5 , Κοτζαγεωργίου 4, Χαριτωνίδης




ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΤΑΤΑΥΛΑ 68-64

Δεκάλεπτα Αποστολίδης Δαγκλής
Διαιτητές: 12-16, 32-38, 50-52, 68-64
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 4 , Δρακόπουλος 20 , Κοτρότσος 4(1) , Καβούρης 15(1), Μόλιος , Γεωργακίου , Κόκκορης , Παπαγεωργίου 5(1) , Μπίχτας , Βεργίνης , Παπαδόπουλος 14(4) Ρουσουνέλλος 6(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 17(1), Σωτηρόπουλος 11, Μαράντης , Κουρής 4, Χιουτακάκος 4, Κόγιας 1, Κουζινόγλου 13, Λημνίδης , Παπαδημητρίου, Κάβουρας 13, Κατσούρης 1, Χάϊδος




ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 45-61

Διαιτητές: Ισιγώνης Ζαννίδης
Δεκάλεπτα: 15-18, 21-28, 35-46, 45-61
AΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) :Αποστόλου 4 , Μυλωνάς 4, Καβούρης , Πελέκης 4, Δομένικος 4, Γιαννακόδημος Ηλ. 10, Καλογερόπουλος 7, Μπανιώτης 4 , Γιαννακόδημος Α. 4, Καρούζος 4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 17(2), Τριανταφύλλου 2 Αντιπάτης 14(1), Γιαννακής 3(1), Βουρνάς 7 Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 6 , Θεοδωρικάκος 10(1), Βούζης , Κυριάκου, Δανασής 4, Μαρής







Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter



Από το Blogger.