menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.11.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :








ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 57-61

Δεκάλεπτα 14-12,30-28,40-43,57-61
Διαιτητές : Χρηστίδης,Μουτσόπουλος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής 11(2) ,Κάσσος 1, Γιαννακόπουλος 7 , Μηνόγιαννης 8 , Κωνσταντίνου 6(1) , Μίζης12 .,Ηλιαδακης 7(1), Κοτσάνης 3(1) , Δανιάς , Πάντο 2, Αγρίμης
ΠΗΓΑΣΟΣ(Κουκιάς, Γιαννικάκης): Παναγόπουλος , Καλφούντζος 13(3), Μυλωνόπουλος, Δούμπας 7 , Κουτσουμπάκος 6, Ρίππης11 , Στεφανής 12(4) , Μπακάλης , Κοκιούσης 4, Λεβεντης,Ρενιέρης 8,Γιαννικάκης





Μοναδική αήττητη ομάδα μακριά από τον Κορυδαλλό ο Πήγασος !





ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 72-55

Δεκάλεπτα :27-10, 35-26, 57-42, 72-55
Διαιτητές : Καλογριάς , Γκανής Α.
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης): Τσαλής ,Μωραίτης 6(2), Κώνστας 15(2) Βέλιου 5(1) , Παριανός , Ουζούνης Δ. 13(3), Κάππος 12 ,Κασβής, Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Β. 4, , Ζάβρας 6(2), Ουζούνης Α. 11(1)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Τουρκίστας ) : Πελιβανίδης 3(1) , Λόης Π. 9(1), Βλάχος Γ. 2 , Φύτρος 13(1), Λόης Γ. 3, Μακρυγιάννης 7, Παππάς 2, Μενιουδάκης 9, Κακαλής , Σιούτης 7(1)




ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΟΣΧ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 78-64

Δεκάλεπτα: 20-13, 37-27, 64-46, 78-64
Διαιτητές: Αυγερινός , Βουγιουκλάκης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης, Ρουμελιώτης ): Ζαμπέτας 3, Γκααφάρ 4, Λινάρδος 3(1), Αλεξίου 9(1), Φελλάς 17(5), Σονίδης 15(3), Γιαμπάνης 4, Βασιλάκος 2, Νικολάου , Μαρκουίζος 14(2), Κάππης 2,Ευκαρπίδης 6(2)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας ) Κατήρας 6(1) , Βροντάκης 10(2), Μαγγουρίδης 4, Αγγελίδης 2, Ταμπάσης 16, Νικόλτσος , Καμακάρης 4 , Χανδρινός 6(1), Μαγγανάς 4, Πατμανίδης 4 , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 8





ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 69-63

Διαιτητές : Γιακείμη , Μαγγωνάκης
Δεκάλεπτα : 21-06, 37-24, 49-44, 69-63
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 14(1) , Κακαράτζας 6, Ρούσσης , Φλέγκας 17 , Αλεξανδρόπουλος 16(4) Μαστρογιάννης 10(2), Παπαδόπουλος , Παπάζογλου 2, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Ελενίτσας
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Καβάσιλας, Δαχρεντζής) : Σιρόγλου 21(2), Σαρρής , Κατσικάς , Γκέρκι , Βουλγαράκης 3(1) , Μπακάλης 5 , Γαϊτάνος , Αγγελόπουλος 12(2) , Μπήτρος 9(1), Κάτσας 13(2)




ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 55-49

Δεκάλεπτα 16-12, 28-23, 42-30, 55-49
Διαιτητές : Μανουσόπουλος , Μιχαηλίδης
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 11 , Στεφάνου 3(1) Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 10(2), Κατσαρέλιας 4, Καρράς 14 , Λάσκος 9, Γιάννου Κοντούλης 2 , Νερούτσος 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) : Διγενής 3 , Χατζηελευθερίου 4, Ελμάσογλου 6, Κυριακού 3(1) , Καλούδης 14(3), Οικονόμου , Φατούρος 2, Βάγιας , Σίνας 8, Κατσάκος 5 , Κοτζαγεωργίου 4, Χαριτωνίδης




ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΤΑΤΑΥΛΑ 68-64

Δεκάλεπτα Αποστολίδης Δαγκλής
Διαιτητές: 12-16, 32-38, 50-52, 68-64
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 4 , Δρακόπουλος 20 , Κοτρότσος 4(1) , Καβούρης 15(1), Μόλιος , Γεωργακίου , Κόκκορης , Παπαγεωργίου 5(1) , Μπίχτας , Βεργίνης , Παπαδόπουλος 14(4) Ρουσουνέλλος 6(1)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 17(1), Σωτηρόπουλος 11, Μαράντης , Κουρής 4, Χιουτακάκος 4, Κόγιας 1, Κουζινόγλου 13, Λημνίδης , Παπαδημητρίου, Κάβουρας 13, Κατσούρης 1, Χάϊδος




ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 45-61

Διαιτητές: Ισιγώνης Ζαννίδης
Δεκάλεπτα: 15-18, 21-28, 35-46, 45-61
AΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) :Αποστόλου 4 , Μυλωνάς 4, Καβούρης , Πελέκης 4, Δομένικος 4, Γιαννακόδημος Ηλ. 10, Καλογερόπουλος 7, Μπανιώτης 4 , Γιαννακόδημος Α. 4, Καρούζος 4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 17(2), Τριανταφύλλου 2 Αντιπάτης 14(1), Γιαννακής 3(1), Βουρνάς 7 Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 6 , Θεοδωρικάκος 10(1), Βούζης , Κυριάκου, Δανασής 4, Μαρής







Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right