menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.11.15 από isaak

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ –Π. ΦΆΛΗΡΟ 73-40

Διαιτητές : Ισιγώνης , Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 17-11, 30-23, 49-36, 73-40
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κουκουζέλης): Κορδαλή 8(1), Στεφάνου , Κριτσιδήμα 6, Σκορδά Ν. , Κρεμύδα 20, Ευσταθίου 4, Βασιλακοπούλου 2, Χαραλαμπίδου 11(1) , Σκορδά Β. 4, Κομποχόλη 14, Μποντούρογλου 4
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Κότσιφα, Αλεξανδρόπουλος): Ξηνταβελώνη , Φλόκα Θ. 2, Γκαγκανάτσου 7, Ραπτοπούλου 6, Παλιούρα 3, Αριστόβουλου , Φλώκα Χ.15, Μαχλά , Λυμπέρη , Γκίλια Μπουντούρη 7, Χατζημιχάλογλου



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27-67

Διαιτητές : Παπαζαχαρίας, Καταγάς
Δεκάλεπτα : 07-20, 18-33, 21-54, 27-67
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(Καπουσούζη) Συγγρού 4, Δράκου 1, Παπαγεωργίου, Τζανόγλου 2,Μπαρδούνια, Χονδροπούλου 3(1), Καλαφάτη 7, Κοντιζά 8, Πράππα, Κανακάρη 1, Κομματά, Καλογεριά 1.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Λαγοπόδης) Καραπατάκη, Τσιμπίδη 15, Λάμπρου 6, Δημοπούλου 7(1), Τζανέτου 2, Χατζηλεοντή 9, Μπίτα 2, Κόκκαλη 4, Μπαγκντασαριάν 4, Γασπαράτου 7, Λαμπράκη Μ. 2, Λαμπράκη Δ. 9.


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23-53

Δεκάλεπτα: 8-9, 12-27, 14-42, 23-53.
Διαιτητές:Γκάνης-Δαγκλής
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ(Κλαδούχος): Μαρσίντα 9, Μαρούδα, Ούστα, Γρέκα 2, Ρίζου 2, Χατζηγεωργίου, Χαλικιά, Καπετανάκη, Σφήνα, Ντόχα 3, Χατζοπούλου 5, Πονομαρένκο.

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Λειβάδης): Παπαδοπούλου 2, Καρακασίδου 12, Κιαουλιά Μαλ. 4, Καραφυλάκη 3, Μυσιρλή , Κοντραφούρη 17, Κασσιού 2, Κιαουλιά Μαρ. 8, Τζιλιάνου 2, Λιανοπούλου , Μπαϊμπάκη 3(1).

Προοδευτική - Φάρος 






ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 56-53






ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΟΝΑ 64-38




Πρωτέας Βούλας -ΑΟΝΑ 



Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right