menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.11.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από την Παρασκευή 20.11.15 έως 27.11.15

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Παρασκευή 20.11.15 μέχρι και την Παρασκευή 27.11.15.


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΠΕΤΡΟΥ ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΝΈΟ Κ.Λ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ   ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 21.11.15


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΑΡΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΑΙΤΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Π-Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β Π ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β Ε ΔΡΑΚΟΣ ΡΗΓΑΣ Κ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ Β Ε ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 14.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΒ 09.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΒ 10.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 09.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν . ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 08.30 ΜΙΛΩΝΑΣ . ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 ΤΟΥΣΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 1 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ 2 ΤΟΥΣΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΣΕΔΚΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠ (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠ.) 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ Β 18.15 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΣΚΟΡΔΑΣ Ι. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΥΔΚΝΑ(Φ) ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤ   ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΠΑ

KOΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΣΕΔΚΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΕΔΚΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ & ΣΕΧΟΠ 14.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ -ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ (ΘΕΟΜ) 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Π ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ   ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΤΖΙΜΗΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 19.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ



ΚΥΡΙΑΚΗ 22.11.15


ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΕΔΚΑ  ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΛΑΖΟΓΚΑ   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΟΥΔΙΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΑΡΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓΔ ΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 14.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ, Π Β ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΜ ΠΑΙΔ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

Π-Ε Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 12.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΡΙΜΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΛΕΚΟΥ ΤΖΙΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΡΑ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΙΔ ΣΕΔΚΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ ΛΑΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΦ ΣΥΔΚΝΑ(Φ)  ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.45 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΟΝΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΡΕΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ & ΔΙΓΕΝΗ) 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (Γ. ΖΛΑΤΗ) 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 23.11.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΤΡΙΤΗ 24.11.15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π SOS ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε SOS ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ.ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΜΑΡΑΜΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΜΑΡΑΜΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Α ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΜΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΒΑΡΗ Ε Β ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΜΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Β ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Β ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-----------------------------------------------------
AN ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν,. ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ -ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ



ΤΕΤΑΡΤΗ 25.11.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 17.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΛΥΡΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ


ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΑΛΊΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΑΟΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΜΗ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΠΕΜΠΤΗ 26.11.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΆΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΟΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΙΒΑ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ΄ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΩΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΥΡΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΚΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right