menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.11.15 από isaak

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

Κοινοποίησέ το :


Πρωτέας Βούλας -Κρόνος Αγ. Δημ. 





*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter


ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 73-74

Διαιτητές: Ραχιώτης , Στρέμπας
Δεκάλεπτα : 21-18, 43-35, 55-58, 73-74
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Ποδαράς) : Βαρδαβάς 16, Πέρβι 13, Εμμανουηλίδης 19(1), Μούτσα 4, Κονδύλης 6, Παπάδης 8, Αθηνιώτης 5(1) , Λάτσης 2 , Χανιάς , Βλα΄χος , Καλογερίας
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τερζής): Γιαννόπουλος 23(5), Σούκας 10, Φρουσκλιάς 6, Μπάλλας 4, Ξιοδράς 13(1) , Μαζαλιωτάκης 5, Αντωνόπουλος 3, Νικατζάμ 8 , Μητσάκης 2


ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ –ΠΟΛΙΣ 76-69

Δεκάλεπτα :20-14, 30-25, 47-46 ,56-56(καν/.αγ.) , 66-66, 76-69
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ. Ορφανός Εμμ.
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (Γρίβας , Μπούρης) : Παπαποστόλου 6(2) , Λαμπρόπουλος 2 , Καρυπίδης 5, Καραλής 15(2) , Κούρτης 11(1) Δρακωτός 2, Στέφος 17(1) , Γιατράκος , Σπυρόπουλος 13(1) , Καμπερίδης , Περλορέντζος 5
ΠΟΛΙΣ (Σίμος, Σιγλέτος): Μπογδανίδης 5, Κόκκινος 19, Παπατρέχας, Λυγγερίδης 6, Μανίκας 7(2) Κασπαριάν 23(4) Λάβαρης 2, Κακαριάς 4, Κωσνατντίνου 3


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 64-85

Δεκάλεπτα: 22-24, 41-42, 55-70, 64-85
Διαιτητές: Σιώκας, Σπυρόπουλος
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Παπανδρέου , Τσομπάνος) : Κακολύρης 2, Τζαγγαράκης 12, Καραντανάς 2, Πετρόπουλος 3, Δεβεζόγλου 11(3) , Ρέππας 11, Φιλίππου 5, Γρηγοράκος 18(4), Θωμάς , Βλάμης , Πάτρας
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μισιακός) : Ιορδάνογλου 4, Ντζουζίδης 20(4), Κουρέπης 4, Οικονόμου 14, Παπαπέτρου 11(1) , Φωτίου 19(4), Χαϊκάλης , Τσατάς , Σάλεχ , Αντωνόπουλος 4, Παπαδούλης 5, Αρχιμανδρίτης 4(1)


ΕΥΡΥΑΛΗ –ΤΡΑΧΩΝΕΣ 64-71
Δεκάλεπτα : 26-22, ,35-40, 49-57, 64-71

Διαιτητές : Τσουραπάς Πηλοίδης Λ.
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος , Φωτεινός): Σκουλούδης 15, Ψυχογιός 29(5), Παρασκευόπουλος , Κοτταρίνος , Κακαβάς Γ. 8(1) Μαγγανάς , Ευστρατίου 6 , Κουβούσης , Τσίλαγας 6
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ (Χαριτάτος , Φαραώ): Ραζής Μ. 12(1) , Πλατής 15(1) Χρηστίδης Γ. 6 , Παπαδημητρακόπουλος 8 , Καπέτσης 4, Καδδάς 16(2) Ξυνογαλάς 7(1) Ραζής Γ. , Σωτηρόπουλος , Αυλογητος 2 Χρηστίδης Χ. 1 ,


ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 87-76

Διαιτητές : Καραβίτης , Λαζαρίδης
Δεκάλεπτα: 20-19, 43-27, 70-57, 87-76
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μάντζαρης, Γράψας): Παπαδάκης 9(1) , Χαρούνι 26, Δελέγκος 8, Μαρούγκας 2, Καραγιαννίδης 19(3) , Τράγος 7, Λοϊζίδης 8(2) , Καρλάφτης 3(1) , Καρέλας 3(1), Σκαμνάκης 2, Μαντζιώρης
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Τσαουσίδης , Παπανικολάου): Ηλιάδης Β. 3(1) , Ντέντας 2, Αβραμίδης 14(3), Μιχαλούτσος 10, Ζούμπος 4, Γκουαλτιέρι 3, Σιδέρης 2, Ματζιώρης 16(1) , Μποχωρίδης 22(3) , Ηλιάδης Η , Δούκας , Σπηλιόπουλος


Αναλυτικά :

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 76 69 (β΄ παράταση)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 84 62 (χθες)
ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 61 74 (χθες)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 64 85
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 64 71
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 87 76
AONA ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(ΣΑΒΒΑΤΟ 28.11)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73 74


Η προημιτελική φάση (δεν έχει οριστεί):

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΙΚ. ΑΟΝΑ -ΑΕΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝ.ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right